Whatsapp Grubu

araydogdu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamlar arkadaşlar, problem çözümlerinin kolaylaştırılması, sohbet muhabbet ve tanışma ortamı oluşturmak için adminlerinde izniyle Whatsapp grubu kurulmasını öneriyorum. Fikirlerinizi bu konu altında toplayalım

hkderinoz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
super de surekli mesaj gelicek.

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Akıllı telefonların hepsinden kolayca sitemize girilebiliyor. Tapatalk gibi programlarda yardımcı oluyor. Whatsapp gibi programların bize katkısı yok.

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
Selamlar arkadaşlar, problem çözümlerinin kolaylaştırılması, sohbet muhabbet ve tanışma ortamı oluşturmak için adminlerinde izniyle Whatsapp grubu kurulmasını öneriyorum. Fikirlerinizi bu konu altında toplayalım

Ailemize Hoş Geldiniz. Kendinizi üye tanıtım formuna göre Burdan tanıtabilirseniz seviniriz.

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
reklam yapan cok olur ordan aramaya kalkarlar birde orada paylaşılan bilgileri grup harici kimse göremez. Forumda neredeyse her arızanın konusu var ;)

albaykadir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aman hic gerek yok burda bile acilan konuya cevap gelmeyince forumu kotuluyorlar. Telefondan hic basedilemez

LG-H525 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Akıllı telefon artık herkeste var tapatalk isimli apk uygulamasını mağazadan indirin... orada forumu bulun ekleyin giriş yapın ardından sohbet kısmını ekleyin forum adresi üzerinden forumdakilerle canlı canlı sohbet edebiliyorsunuz yani whatsaapın gerekliliğini ortadan kaldırıyor.

81081

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok etik değil formun değeri düşer ayrıca tlf numarasi kişiye özeldir çoğu kimseye vermek istemez