Williams'dan çıtır videolar :)

İstanbuLue

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah.. Yorum yapılıcak araç değil eksiklere bakılırsa tek kelimeyle harika..

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eksiklerine ragmen kopmuş makina... Makina diyorum cunku ülkemizde bunun üstüne başka bir williams yok bana göre.. Maşallahhh bin kere.. Ozan abininde dedigi gibi ülkemizde bu tür makinaların senin gibi usta ellerde hayat bulmasından acayip mutlu oluyorum..Umarım tüm dünya ülkelerine örnek olur Bizim Williams ımız..

EREN34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşallah bu yüke bu yokusa ragmen boyle gıdıyorsa duzde cok canlar yakar :) daha egzosu da yok :)

Eyvallah orkun. İlk şakayı bizim Selçuk'a yapacağım zaten:) Egzozu kılı yünü zamanla ufak ufak inşallah.

O zaman kocamaaaaannn

Eyvallah :)
Maşallah.. Yorum yapılıcak araç değil eksiklere bakılırsa tek kelimeyle harika..

Estağfurullah kardeşim. Sağolasın.

Eksiklerine ragmen kopmuş makina... Makina diyorum cunku ülkemizde bunun üstüne başka bir williams yok bana göre.. Maşallahhh bin kere.. Ozan abininde dedigi gibi ülkemizde bu tür makinaların senin gibi usta ellerde hayat bulmasından acayip mutlu oluyorum..Umarım tüm dünya ülkelerine örnek olur Bizim Williams ımız..

Abi Allah razı olsun. Yanımdaki arkadaş acaip etkiliyor gidişini:D Adam arabaya bindi patinaj diye bir dert kalmadı:D Çok koşturma taraftarı değilim zaten. İnşallah benden sonraki sahibide kıymetini bilirde yaşamaya devam eder

Rsport

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
normal bi 182 clio rs den 3 sn daha az hızlanıyo 70-180 17 sn cıkıyo clio rs de 14 sn cıkıyo :)

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sadece maşallah diyorum allah nazardan korusun ..

RenaultSporT

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
eren yol durumu agırlık vs farkları olabilir pulatında cektigi vidyoda 24 saniye gibi rakam vardı senin gibi
tam yol durumları görülmedigi için kamerada kıyas cok saglıklı olmuyor

EREN34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
normal bi 182 clio rs den 3 sn daha az hızlanıyo 70-180 17 sn cıkıyo clio rs de 14 sn cıkıyo :)

:) Ben şu emme portlarındaki darlamayı giderip o2 sensörü taksam dahada iyi olur. Hiç olmadı psikolojik olarak yani:D

sadece maşallah diyorum allah nazardan korusun ..

Eyvallah Allah razı olsun

bnu aralar ondada egzos yoktu herhalde :) aman sartlar esıt olsun da sonra :) baska seyler cıkmasın :):):):)

O vardı bu yoktu sıkıntı oluyor... En temizi herkes tam hazır gelsin:D

eren yol durumu agırlık vs farkları olabilir pulatında cektigi vidyoda 24 saniye gibi rakam vardı senin gibi
tam yol durumları görülmedigi için kamerada kıyas cok saglıklı olmuyor

Tabi canım kamera kıyası adamı aldatır. Maksat kafalarda birşey canlanması. Yoksa onca eksikle iddia amaçlı video çekmek komedi filmi olur:D

MuhammeT

Muhammet ŞAHİN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
41 kere maaşallah clio williams'a...

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sesi sevdimmm :)