Xenon far lütfen yardim.

RynR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet uzun yolda karşıdan surekli sellektör geldi. Ama far ayarini 2 ye alinca sellektor kesildi. Sanırım 2 kademede göz almiyor. Bir sure hevesimi alayim sonra normal farlara donecegim :) birde arac stoptayken duydum. balasttan ugultu gibi bir ses geliyor kaputu acmadan fara yaklasinca net duyuluyor çalışma sesi sanirim. Normal mi bu ses. Tesekkurler

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
Bence hevesinizi almak için beklemeyin. Bu zaman diliminde başkalarının olası zarar görme riskini düşünün.Yada aynı durumda siz başkasının hevesi yüzünden zarar gördüğünüzü düşünün.

Zarar vermeden nasıl bir uygulama yapılır onu araştırıp kullanabilirsiniz bence.

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
halojen beyaz ampüller var led ampüller var

RynR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence hevesinizi almak için beklemeyin. Bu zaman diliminde başkalarının olası zarar görme riskini düşünün.Yada aynı durumda siz başkasının hevesi yüzünden zarar gördüğünüzü düşünün.

Zarar vermeden nasıl bir uygulama yapılır onu araştırıp kullanabilirsiniz bence.

yok yok kendimize yapılmasını istemediğimiz şeyi başkasına yapmaya gerek yok. suanda normal göz almıyor. beni cezbeden başkalarının gözlerini alması değil, rengin beyaz olması, öneri için teşekkürler :) :eek:

fatihuysal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
öndeki aracın kullanıcısını da rahatsız etmiyor, muayenede dert de olmuyor. :) (ilave edim dedim :) )

osscan

Özcan ÖGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bugun bu marka xenon aldırdım, h7 8000 K araca uyacağına garanti vermiş, araç'a uyarmı bir zarar'ı olur mu ? bildiğiniz bir marka mı ?

7bRg5P.jpg

lynjaE.jpg

0kOnYV.jpg

ZVGk8z.jpg

hocam selamlar..

bende aracıma 1 ay once taktırdım xenon. aynen bu markaydı :) ama bu marka 2 günde bozuldu :) 3 kere degıstırdım aldığım yerden. her aldığım ıkıncı gun bozuldu. daha sonra satıcı başka bir marka verdı. 50 lira fazla verdım ama sımdı basım agrımıyo :)

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
yok yok kendimize yapılmasını istemediğimiz şeyi başkasına yapmaya gerek yok. suanda normal göz almıyor. beni cezbeden başkalarının gözlerini alması değil, rengin beyaz olması, öneri için teşekkürler :) :eek:

hocam selamlar..

bende aracıma 1 ay once taktırdım xenon. aynen bu markaydı :) ama bu marka 2 günde bozuldu :) 3 kere degıstırdım aldığım yerden. her aldığım ıkıncı gun bozuldu. daha sonra satıcı başka bir marka verdı. 50 lira fazla verdım ama sımdı basım agrımıyo :)

Bunada göz atın derim :)

[video=youtube;vS6xYsocBbw]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vS6xYsocBbw[/video]