xenon mu philips x-treme vision mu ?

avukat1907

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşın bahsettiği Osram ürünü dediği gibi çok iyi, Avukat olmam nedeniyle bolca uzun yol yaparım, uzun yollarda dahi uzun farları yakmadan rahat bir görüş mesafesi sağlıyor hem aydınlatma hemde mesafe açısından normal ampullere göre çok çok iyi. Dayanıklığı da ekstra bir olay. Aracı yeni aldığım için patlayana kadar orjinal ampullerle devam patladığında kesinlikle yine Osram ın o ampulunu alacağım.

clio3dci80bg

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hmm benimkiler h4 degil ya h1 yada h7 sislerde h11 benimde hemen hemen o civarlarda tutar diye düşünüyorum

mehmetozert

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hmm benimkiler h4 degil ya h1 yada h7 sislerde h11 benimde hemen hemen o civarlarda tutar diye düşünüyorum

senin araçta benimki gibi mercekli sanırım ben kısalara osram takmıştım arkadaşımınki oldukça iyi aydınlatırken ben mercekli farda istediğim verimi alamadım dönüp dolaşım xenon taktırdım. sana önerim orta kalite bi xenon kit takman olur

clio3dci80bg

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
senin araçta benimki gibi mercekli sanırım ben kısalara osram takmıştım arkadaşımınki oldukça iyi aydınlatırken ben mercekli farda istediğim verimi alamadım dönüp dolaşım xenon taktırdım. sana önerim orta kalite bi xenon kit takman olur

Yok mercekli degil

EnesbeyteR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Xtreme max beyaz ampül değil ki performans ampülü
Beyaz ampül alıcaksan diamond vision (5000k yanar) veya crystal vision(4300k yanar) alacaksın. Halojen farda xenon'a hiç girmiyorum göz almaya kulak çınlatmaya gerek yok
Xenon da beyaz ampüller de normalde iyidir ama yağmurda siste ışık renginden ötürü aydınlatması düşer.
(3000k'den 8000ke doğru olumsuz hava koşullarında performansı düşer. 3000k orj sarı, 8000 buz beyazı)