Xenon mu ? Sarı Sisler mi ?

ilker35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar yaklaşık 1 yıldan beri sarı folyo kaplamalı sislerle dolaşıyorum. Yalnız son zamanlarda sıkılmaya başladım gibi sarı renkten... Düşüncem aşağıdaki ufak resimdeki mavi xenonları sislere takmak. Sizce taksam mı takmasam mı ? :):):)
21.jpg

TAKMAK İSTEDİĞİM XENON RENGİ..

pfcgp.jpg

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sarı Daha İyi Olur Bence, Alternatif Olarak Pembe Düşünüle Bilir Beyaz Araca İyi Gider :eyv

serci07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dostum sisleri xenon yapıp kendine laf ettirme. Sis lambaları sarı olur. Muayeneden geçmez ayrıca farlar neyse sizler xenon olursa polisler kıllık yapıyor

kangomania

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
xenon kullandım, şimdi de sarı kullanıyorum. Xenonu orijinal olmadıkça arabama sokmam. :berbat

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Sarı Daha İyi Olur Bence, Alternatif Olarak Pembe Düşünüle Bilir Beyaz Araca İyi Gider :eyv

Yarın sana bir eleman gönderiyorum makinayı full pembe yapacak hala pembe diyor yaw:aytuğ:aytuğ:aytuğ

Dostum sisleri xenon yapıp kendine laf ettirme. Sis lambaları sarı olur. Muayeneden geçmez ayrıca farlar neyse sizler xenon olursa polisler kıllık yapıyor

Budur:eyvSis farı sarı olur yakışanıda budur bencederoadfox

onurssxx

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sislerine masmavi yeri göğü aydınlatan göz alan xenonu takıpta akşamları gözümü çıkaranlara güzel dileklerim oluyor, sis dediğin sarı olur.

btralp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sis lambasının özelliği sarı olmasıdır.sarı ışık yoğun sisli havalarda alttan sarı ışık vurarak sisi dağıtır ve önünü görmeni sağlar.zenon takarsan bu işlevi kaybeder ve milletin gözünü aldığından rahatsız eder...

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence sis farlarındaki sarı folyoyu kaldır..orjinal sis farı camı renginde olsun..

Sami Demirpaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Xenon farla gezip gozumu alanlardan olmayin lutfen !

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 4 Beta ile gönderildi