Xenon Öneriler

Mert K2

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Keşke tabi ki azalsa, sonuçta tamam araçlarımız var güzel görünsün diye elimizden geleni yapıyoruz ama bunu tek taraflı değilde karşıdan geleni düşünerek yaparsak çok daha güzel olur zaten.
Keşke herkesde senin gibi sorup bilgi alıp sonra da doğruyu bulup istediği şeyden vazgeçme inceliğini yapsa ..

sonuçta ben farlarımın beyaz olmasını istiyorum standart sarı görüntüsünden çıkıp , hem farklı durması , hem önümü göstermesi hemde karşı tarafı rahatsız etmemesi gerek. Sağolun markasına kadar önerilerde bulundunuz , en kısa sürede işlemleri yaptırıp fotoğraf paylaşcam .

suffe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sonuçta ben farlarımın beyaz olmasını istiyorum standart sarı görüntüsünden çıkıp , hem farklı durması , hem önümü göstermesi hemde karşı tarafı rahatsız etmemesi gerek. Sağolun markasına kadar önerilerde bulundunuz , en kısa sürede işlemleri yaptırıp fotoğraf paylaşcam .
Sonuç ne oldu merak ettim. :) Taktırdınız mı? Hangi marka aldınız? Ne kadar fiyatı? Memnun musunuz?

Mert K2

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sonuç ne oldu merak ettim. :) Taktırdınız mı? Hangi marka aldınız? Ne kadar fiyatı? Memnun musunuz?

Merhaba. Evet Osram Night Breaker serisi ampül taktırdım araca , uzunlar ve kısalar farklı ampül olduğu için sisler de dahil 150 tl ampuller tuttu , gündüz farlarının ampullerini de değiştirdim , arka stop a çakar modülü takıldı bunlar içinde 15 tl işçilik ödedim.

Fazlasıyla memnunum, aracın orj farları beni tatmin ediyordu korkum vardı açıkcası göstermez gibisinden ama gayet başarılı bir sonuc aldım , çok memunum. Beyaz ı da çok net , Xenon a çok yakın . Kesinlikle öneririm :)

MaZaKa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
peki ampulde zenonda olduğu gibi ek motor taktırmamız gerekiyor mu ?

Mert K2

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
peki ampulde zenonda olduğu gibi ek motor taktırmamız gerekiyor mu ?

hayır ostram farlar için gerekmiyor , sis farlarını 300000 xenon yaptım onlar için haliyle bir beyin kullanmak gerekiyor. uzun farlarada şu yeni bmw range lerde falan selektör yaptıgında flas gibi çakan farlar var , o da farklı bir led fotosunu atarım ürünün onlardan taktım beyin gerekmiyor ama xenon dan etkili ve fiyatıda oldukca yüksek