Xenon

Black Mamba

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kısalara beyaz ampül takabilirsiniz ben oyle yaptım

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Elektik aksamın garantiden çıkacağı gibi birde karşı tarafıda garantiden çıkarmak var

merceksiz farda xenon OLMAZ size önerim bu düşüncenizden biran önce sıyrılmanızdır

Yine bu xenon hevesini bizden alan Renaulta Takrardan Teşekkürler iyi yapıyorsunuz Maşallah

:pislik:pislik:pislik:pislik:pislik:pislik:pislik:pislik:pislik:pislik:pislik:pislik:pislik:pislik:pislik:pislik:pislik:pislik:pislik:pislik:pislik:pislik:pislik:pislik:pislik

emreuylu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
beyaz ampul olabilir karar verdim xenon taktırmıyorum hepinize teşekkürler :)

Calavera

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bencede arkadaşlar xenon yerine beyaz ampul daha mantıklı duruyor.Geceleri gerçekten karşıdan gelenleri çok rahatsız ediyor ve garanti kapsamından gereksiz yere çıkmaya değeceğine inanmıyorum açıkçası

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben çifti 50 tl den philips marka beyaz ampul taktırmıştı zamanında. Yağmurlu havalarda ve siyah asfaltta aydınlatma rezaletti. Sarı ampul gibi hiçbiri aydınlatmıyor.

SinanSoylu

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bencede arkadaşlar xenon yerine beyaz ampul daha mantıklı duruyor.Geceleri gerçekten karşıdan gelenleri çok rahatsız ediyor ve garanti kapsamından gereksiz yere çıkmaya değeceğine inanmıyorum açıkçası

mercekli farda hic bi sekilde goz almiyor beyaz farlarin hic biri de aydinlatmiyor. Garanti kapsamindan cikacaksa yaptirmayin diycem de xenon un da ayri bi cazibesi var simdi :)

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
garanti maranti bozmaz. orjinal şekilde takılabiliyor. sorun olduğunda çıkarıp hemen orjinale dönebiliyorsunuz. kesme biçme yapmadanda xenon takılabiliyor yani. tabi merceksiz farın karşıdan gelenleri rahatsız ettiği bir gerçektir ve o konuda en ufak bir lafım yok. tamamen katılıyorum. nasılsa ben duymicam sövenleri umursamam o yüzden derseniz herşeyin bir çözümü var.

Calavera

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Zevkler ve renkler tartışılmaz sonuçta.karar sizin arkadaşlar.yapan olursa fotosunu paylaşsın, bize de beğenmek düşer :)

DieseL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
xenon önermem gösteriş sırf geceleri karşıdan gelen şöforün gözünü cok rahatsız ediyıor

SinanSoylu

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
xenon önermem gösteriş sırf geceleri karşıdan gelen şöforün gözünü cok rahatsız ediyıor

sadece gosteristen ibaret degil normal fardan daha iyi aydinlatiyor ve merceksiz farda kullanmazsaniz o zaman karsidan gelenin gozlerini aliyor aracimda kullaniyorum mercekli 4 5 ay olcak belki de geci hatirlamiyorum, ne kimse sellektor yapti ne de uyardi