Xenon

cupido

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Daha önce acilmiştir ama ben de gözümü karartim ve taktirmaya kara verdim öncelikle takan arkadaşlar cevap verirse sevinirim ben 4300 istiyorum sanirim orjinal firmalarin kullandigi kelvin değeri buymuş
kullananlar
1 hangi markayi kullaniyor yada önerir (osram philips moda car cenmax bunlar uçmuş fiyat olarak )
2 fiyati nedir
3 araca herhangi bi zarar verdimi
4 takma işlemini serviste yaptiracam takma üçreti vermeye değermi dişarda aldim yeremi taktirsam

gündüz farinin yaninda sari işik bence komik :)

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1- ) Bana Göre Osram Bu Konuda 1 Numara Sadece Xenon Olayında Değil Her Türlü Işıklandırma Aletinde.

2- ) Osram 6000K Xenon Kit Şuan 330 Lira Civarlarında.

3- ) Her Hangi Bir Zararı Yoktur, Yanlız Yanlız Kelvin Değeri ( K ) Ne Kadar Yüksek Olursa Karşıdan Gelenlerin Sövme İhtimali o Kadar Çok Olur.

4- ) Hepsi Aynı İşlemi Yapıyor Taktırmak İçin Ekstra Bir Ücret Ödemeye Değmez Bence, Ama İşçiliğinden Emin Olduğunuz Bir Yere Taktırın Yinede.

Bence'de Gündüz Farının Yanında Sarı Işık Komik Duruyor Xenon Şart, En Son Merceksiz Xenon Bulunan Araçlar Muayne'den Geçemiyordu Clio IV Serisinde Mercek Var'mı Acaba ?

cupido

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mercek yok ama bazi yerlerde hafif kusurlu geciyor diye duydum 4300 istememin sebebide beni anmamalari zaten osaram 330 tl nerde acaba ilani varmi gitti gidiyorda yok sahibindende yok bulamadim taksitli bulabilecegim bi link varmi

Sami Demirpaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kelvin değeri size küfür etmelerini pek etkilemez.

Xenon farlar merceğe göre yapılı olduğundan normal tas farlarda kesilme çizgisi bulamaz ve yer gök aydınlanır. 3000 k xenonda taksanız göz alır.

Sami Demirpaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu arada xenon farlarda otomatik yükseklik ayarı, mercek ve far yıkama olmadığı sürece muayeneden Ağır Kusur olarak kalır.

CANERAYHAN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
muayene konusunda xenon farlar da aranan şartlar
ya mercek far olacak
ya da far yıkama mevcut olacak
bu iki seçenek de mevcut değil ise
tüm xenon tesisat sökülerek tekrar a çağırıyorlar
taktırmak istiyorsan sağlam bir usta beyinleri güzel bir yere saklayıp muayene den muayene ye normal far ampulu eli girip çıkarsın
ve sıkıntı yaşamazsın

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ya mercek far olacak
taktırmak istiyorsan sağlam bir usta beyinleri güzel bir yere saklayıp muayene den muayene ye normal far ampulu eli girip çıkarsın
ve sıkıntı yaşamazsın

sadece mercek farda geçmiyor. Ben geçememiştim. far yıkama ve otomatik yükseklik ayarı şart

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sami Demirpaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ya mercek far olacak
ve sıkıntı yaşamazsın

Eksik bilgi..

Mercek ve far yıkama yeterli olmaz. Otomatik yükseklik ayarınında olması gerekir.

CANERAYHAN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynen eksik bilgi vermişim dogrudur otomatik yükseklik ayarı :) uyarı için teşekkürler :)

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mercek yok ama bazi yerlerde hafif kusurlu geciyor diye duydum 4300 istememin sebebide beni anmamalari zaten osaram 330 tl nerde acaba ilani varmi gitti gidiyorda yok sahibindende yok bulamadim taksitli bulabilecegim bi link varmi

OSRAM H1 6000K XENON Kit | 331,18 TL | Yedek Para Tuning - Trkiye'nin En Ucuz Oto Yedek Para ve Aksesuar Maazas

Sahibindende Var Oda 440 Lira;

OSRAM XENON SETİ H4-3 MOTORLU 6000K GARANTİLİ ÜRÜN - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 65720751