Yadİgar'la Ilgaz'dan Samsun'a...

*İstanbullu

Çılgın Kangoocu-009,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ellerin dert görmesin abi :D

URAGAN

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
İhsan başkan damarımı biliyo bak ya hayırlı bir iştide kısmet değilmiş artık:)napalım:)

hayırlısı olsun kardeşim nasipse gelir hintden yemenden nasip değilse ne gelir elden :eyv

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlısı olsun kardeşim nasipse gelir hintden yemenden nasip değilse ne gelir elden :eyv

yok abi ben diyorum dinletemiyorum ben öyle evlenemem falan beni yoruyolar teee samsunlara kadar:)anneme kalsa hindistana da götürür valla:D

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eline sağlık Emre...
Valla zamana yenik düşüyoruz sürekli ama kısmende olsa zamana direnen bir yadigar var,ona iyi bak...:eyv

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eline sağlık Emre...
Valla zamana yenik düşüyoruz sürekli ama kısmende olsa zamana direnen bir yadigar var,ona iyi bak...:eyv
aynen abi zaman olsa nerelere gidicez çok gidecek yer var ama zaman yok yadigar sağolsun hiç gitmem demiyo millet diyo nasıl gidiyosun diyede bi başka 12 ile uzun yol :)

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
emrecim arabada hare var yok etmek lazım hareleri kardeşim :D maşallah gene iyi gezmiş gelmişsin..

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
emrecim arabada hare var yok etmek lazım hareleri kardeşim :D maşallah gene iyi gezmiş gelmişsin..
Eyvallah abim allah razı olsun bu arada tekrardan hayırlı olsun abi allah analı babalı büyütsün diyelim:)

fuatozkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bizim torosla bu yollardan 2-3 kez geçtik hele ilk kastamonuya gittiğimizde ılgaz dağına vurmuştuk ne yol var orda virajları çok keskin az dengeleyeme yolun ortasında kalıyosun ama çevre manzara 10 numara

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yadigârı seyretmekten manzaralara bakamadım :)

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yadigara her zaman bakarız abi manzara fena:9