YADİGAR'LA YOLCULUK...Çorum,Samsun,Amasya,Tokat

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
eyvallah abilerim :) torba ağızlılar olmasada uğraşacak adam kalmıyo:)

laguna60

Kadir ÇAKIR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşallah emre harbi iyi gezi yapmışsın güzel kareler çekmişsin.sen arabayı dükkanın önüne çekmiştinya hala bana yaw o araba kimindi?nasıl bişeydi o diye soruyolar.yadigara iyi bak gerçekten çok güzel ve ilgi çekici bir araç.allah nazarlardan korusun.allah kazasız belasız yıllarca kullanmanı nasip etsin.cümlesinede.

karado

Murat ŞATIRLAR-BORNOVA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
helal olsun, bi de fotolar süper olmuş. maaşallah diyelim o zaman:)

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşallah emre harbi iyi gezi yapmışsın güzel kareler çekmişsin.sen arabayı dükkanın önüne çekmiştinya hala bana yaw o araba kimindi?nasıl bişeydi o diye soruyolar.yadigara iyi bak gerçekten çok güzel ve ilgi çekici bir araç.allah nazarlardan korusun.allah kazasız belasız yıllarca kullanmanı nasip etsin.cümlesinede.
Mümkün mertebe bakıyorum abi dikkat çekme özelliği çok güzel bişeyde bazen sıkıcı oluyo ışıklarda trafıkte yolda izde çektiğim heryerde müthiş tepkiler yağıyo :)

laguna60

Kadir ÇAKIR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mümkün mertebe bakıyorum abi dikkat çekme özelliği çok güzel bişeyde bazen sıkıcı oluyo ışıklarda trafıkte yolda izde çektiğim heryerde müthiş tepkiler yağıyo :)

valla emre sen ne yaparsan yap o dikkat çekmeye devam edecektir.arabadan anlamayan bile bakmadan geçemez.yine kocaman MAŞALLAH diyorum.