Yağ soğutucusu

Atom

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar baska konularda actim ama tam bi bilgi alamadim.
Arabamin yag soğutucusu bozulmus. Hertaraf yag olmus. Hortumlar felan . Soğutucu degisecek tamam. Ama bunun motora bir zarari olmusmudur. Daha once basina boyoe birsey gelen yada arizalanip degistiren nebikiyim aklima baska bisiy gelmiyor. Basina gelen varsa paylasirsa sevinirim

salvador03

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sen zaten arabayı servise götürmemiş miydin abi eşek değilseler motorda bi sıkıntı olsa söylerdi adamlar :)

Atom

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugun araci servisten aldirdim. Motorda hararet ile alakali bir ariza kodu olmadigini soylediler. Araci aldim ve istama biraktim herşey değişecek. En son bakacaklar eksitme yaga su karistirma felan varmi diye

Atom

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sayın salvador03. Canimin sıkıntısından bir kacvyere konuyu actim. Nerde kalabalik orada bol fikir diyerek. Servis ve ustam butun parcalar değişir araca binilir 5 6 sefer de su degistirilir en son anlasilir demisti ve bugun mutlu son. Hersey bitti yag sogutucusu ve hortumlar degisti. Bir gun boyunca arac calistirilmis binilmis felan. Ustam aradi aksam ve abi bunis tamam dedi. Motorda en ufak bir sikinti yok dedi. Accaaayip mutlu oldum. Yorumlayan okuyan herkese selamlar. Teşekkürler