Yakın tarihli balata değişitiren kardeşlerim...bakmadan geçmeyin :)

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
ses sonradan ne kadar sure icinde kesildi..?

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Rahat 5000 km ses olmuştur net rakam veremiyorum

laruv0101

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar ben trw disk ve balata taktırdım özel serviste ustanın kendisi tavsiye etti ötmede yok tozda yok çok memnunum disk 200 tl balata 90 tl

burva001

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende 2 hafta önce motrio taktırdım. Biraz toz bıraksa da ötme yapmıyor. Ben memnunum

onurh89

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Arkadaşlar, 10 gün önce feredo alıp taktırdım aracıma.en ufak bir ses dahi yok.açıkcası 10 günlük performansı beni mutlu etti.Eğer bir balata alacaksanız kesinlikle feredo tavsiyemdir.Bu arada kadosanda bir malzemeciden 110 tl ye aldım.İşçilik dahil 150 tl tuttu.Ayrıca arka kampana temizliği ve ayarıda yaptırdım.hepsi 150 papel.

gelawej88

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Arkadaşlar, 10 gün önce feredo alıp taktırdım aracıma.en ufak bir ses dahi yok.açıkcası 10 günlük performansı beni mutlu etti.Eğer bir balata alacaksanız kesinlikle feredo tavsiyemdir.Bu arada kadosanda bir malzemeciden 110 tl ye aldım.İşçilik dahil 150 tl tuttu.Ayrıca arka kampana temizliği ve ayarıda yaptırdım.hepsi 150 papel.

Ben de 2 ay önce ferodo taktırmıştım. Çok mest etmişlerdi. Ama sizdeki gibi olmadı. Islık çalmak bir yana afedersin eşek gibi anırıyor.
Resimleri de forumda paylaşmıştım. Üstünde ferodo da yazıyor. Bu durumda ya bendeki çakma, ya sizdeki, ya da başka bir durum var :)
Resim burda. Ferodo yazısı görünüyor. https://prnt.sc/ms9if8

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gönül orijinalden yana tabi ama gerçekler öyle dedirtmiyor malesef. Ben balatalari değiştirirken serviste motrio vardı birde biliyorsunuz renaultun yan markası fiyatını sormadim fakat otme islik vs kesinlikle olmayacağını söylemişlerdi yine de ben guvenip orijinal taktırmıştım. Ferodo ne kadar bilemiyorum onu da ama servisten motrio balatanin fiyatini alıp kiyaslama yapilabilir çok ucuk bir fark yoksa tercih nedeni olabilir arkadaşlar.

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

iMessage : tanseler@me.com
Instagram :mad:flu_e_nce