Yakışırmı ? ( Beyaz yanak lastik ve paçalık )

AnilAE

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Keşke konuyu açmasaydım :D değerli düşünceleriniz için çok teşekkürler :) memo_19 fazlada sade pek sevemedim belki bagajımda paçalıklar duruyor bi ara takabilirim zaten şimdilik hedefim cooper s tarzı ortadan çift çıkış egsoz onun için uğraşıyorum neyse kısaca beyaz yanak yapmıyım en iyisi :)

memo_16

Bilgi Girilmemiş
Keşke konuyu açmasaydım :D değerli düşünceleriniz için çok teşekkürler :) memo_19 fazlada sade pek sevemedim belki bagajımda paçalıklar duruyor bi ara takabilirim zaten şimdilik hedefim cooper s tarzı ortadan çift çıkış egsoz onun için uğraşıyorum neyse kısaca beyaz yanak yapmıyım en iyisi :)
cooper tarzı istiyosan 17" beyaz jantlar var onardan al geçen internette kırmızı bi 19 da gördüm çokşekil durmuştu illa bişey yapayım diyosan öyle yapabilirsin tabi bu benim fikrim ;)

AnilAE

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Beyaz yanakdan vazgeçtim tmm :) memo_19 kardeşim ben bu aracın jantlarına bayılıyorum hep 3 kollu istemişimdir ondan değiştirmem ama bende gördüm kırmızı 19 u muhteşem olmus bende kesinlikle ortadan çıkış çift egsoz yaptırcam bakalım gelecek ay hazır kimsede yokken iyi oluyor :)

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yakışmayan şeyler arabalara yapılıyor bu sene bence yapın :)

AhmetVeysel53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öyle yapacaksan arabayı çöpe atmalısın.

ercan_korulu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Beyaz yanak işi ağır vasıta ve klasik nostalji araçlara yakışıyor bence.Benim görüşümde yanaklarıma dokunma..:)

alper a

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yanaklar Vosvoslarda Güzel Bence Böyle Çok Güzel Araba Egsozt Yapacaksanda Clio RS tarzı yapsan daha Güzel olur bence

xLe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
böyle daha iyi hep beyaz kalmaz onlar uğraştırır zaten.