Yakit deposu sorunu acil !!!

tsburak61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba beyler bende 2015 clio 4 icon modeli var 1.5 dizel aracimda şöyle bir sorun var yardimci olursaniz sevinirim depo boş olduğu halde mazot tabancisi sürekli atma sorunu oluyor servise gittim depo söküldü hava tahliyeler olsun şamandira olsun hiç bir sikintisi yok ama sürekli bu sorunum devam ediyor opet,shel,petrol ofisi ,bp, hangisine gittiysem hep bu sorun ile karşi karşiyayim ne yapmam lazim yardimci olursaniz sevinirim ...

sentimental

Ali UÇAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok ilginç bir durummuş.Umarım çözersiniz.Servisteki elemanlarla teste çıktınız mı hiç? Alıp götürüp attığını gösterin,depoda sıkıntı olduğunu anlayacaklardır.Renaultta bu sorunu ücretsiz çözer gibime geliyor.Çok enteresan bir arıza şu bahsettiğiniz.

tsburak61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Depoyu sköük taktikdan sonra çiktik fakat yine ayni sorun ile karşilaştik bir türlü çözemediler napacağim konusunda hiç bir fikrim yok onlarda bu durum karşisinda şaşkin bir vaziyet aldilar akil sira erdiremedik

sentimental

Ali UÇAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fabrikadan yardım talep etmelerini isteyin.Fabrikaya bildirsinler,gelip bakıyor adamlar..

ttt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
servis çözemezse eğer tanıdık bir hoca var bilgin olsun :)))

efe3

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende dacia logan var aynı sorunu yaşıyorum deponun değişmesi gerektiğini söylediler depo sibobu takılı kalmış diyorlar.

cnksrp41

Cenk GİRAY,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba beyler bende 2015 clio 4 icon modeli var 1.5 dizel aracimda şöyle bir sorun var yardimci olursaniz sevinirim depo boş olduğu halde mazot tabancisi sürekli atma sorunu oluyor servise gittim depo söküldü hava tahliyeler olsun şamandira olsun hiç bir sikintisi yok ama sürekli bu sorunum devam ediyor opet,shel,petrol ofisi ,bp, hangisine gittiysem hep bu sorun ile karşi karşiyayim ne yapmam lazim yardimci olursaniz sevinirim ...

Aynı sorun bendede vardı. Dikkat etmen yeri söylüyorum. Depo kapağını açtığında klepe öndemi yoksa yerinden çıkmış deponun ilerisindemi duruyor. Bende sırf bundan kafayı yiyodum kendim çözdüm işi. Pompacılar biraz sert soktukları için tabancaları deponun ağzındaki klepe yerinden çıkıp ileriye kaçıyo bu sefer benzini alırken pompa borusu klepe yi açmadığı için hemen benzin doluyo gibi oluyor. Depo doluymuş gibi atıyo tabanca hemen.