Yakıt doldurma sorunu

ilgeli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba dizel 2011 Symbol aldım arabam iyi fakat yakıt alırken depo dolmuş gibi yapıp sürekli atıyor farklı benzinliklerde denedim sonuç aynı tecrübesi veya fikri olan arkadaş varsa ve paylaşırsa çok sevinirim

HatMusEge

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende de 2010 model dizel Symbol var.Aynı sorun bende de var hocam.Neden yaptığını bilmiyorum. Açıkcası ciddi bir sorun olarak düşünmediğim için de üzerinde çok durmadım.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Depo girişi şeklinden hava yapıyor olabilir,Symbol kullanmadığım için fazla bilgim yok...

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba dizel 2011 Symbol aldım arabam iyi fakat yakıt alırken depo dolmuş gibi yapıp sürekli atıyor farklı benzinliklerde denedim sonuç aynı tecrübesi veya fikri olan arkadaş varsa ve paylaşırsa çok sevinirim

RENAULT FAN CLUB ÜYE TANITIMLARI Forum kuralları gereği kendinizi tanıtırsanız sizi tanımış olup daha kolay yardımcı olabiliriz iyi forumlar

ömür_37

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynı sorun bendede var fakat çok önemli bi sorun olmadığından fazla ilgilenmedim.

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

aynı durum birçok kullanıcıda varmış. sanırsam boru şekliyle alakalı olup, akan yakıtın birazı pompaya sıçrayıp kilit mekanizmasını aktifliyordur