Yakıt Sorunuma Bir Çare

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Markalar Farklı Olsa'da Bu Meretlerin Yürüyen Sistemi Aynı Ben 1 Aydır Çözemedim Size'de Sormak İsterim Bildiğiniz Üzere Aracımız 1.5 8 Valf Lada Vega Benzinli LPG Yok, Aracı Alalı Nerede İse 1 Ay Olacak Yarın 3.cü Sefer Depoyu Fullemeye Gideceğim Depo Miktarı 42 Litre Benzin Litre Fiyatını 4.750'den Hesaplıyorum Depo 199.5 TL'ye Kısaca 200 Lira'ya Doluyor 1 Depo İle Şehir İçi 500 Kilometre Yol Yapıyor Aracımız, Buda 100 Km'de 8.4 Litreye Tekabül Ediyor Kilometre'de 0.399 Kuruşa Denk Geliyor Bana Çok Gibi Geliyor Sonuçta Bindiğimiz Araba Piyasada Az Yakıtı İle Nam Salmış Bir Araç Şehir İçi 6 Litrenin Üstüne Çıkmaması Gerektiği Kanaatindeyim Bugüne Kadar Bindiğimiz Samara'lar Hep Tüplü İdi o Yüzden Bir Kıyaslama Yapamıyorum.

Aracın Bütün Bakımları Yapıldı; Yağ - Yağ Filtresi - Hava Filtresi - Benzin Filtresi - Baskı + Balata - Oksijen Metre - Rolanti Sensörü Değişti vs. vs. Aracın Üzerinde Bizden Önceki Sahibinden Kalma Yakıt Düşürücü Bir Cihaz Var Acaba Bu Cihaz Ters Tepki Yapıp'ta Yakıtı Arttırıyor'mu Diye Düşünmüyor Değilim.

Kısaca Derdime Derman Olunuz :p

Son düzenleme:

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Var Bi Sıkıntı Kesin

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
normal.
carbon clear işe yaramaz.
lpg taktırırsanız sorununuz düzelir

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Daha az yakamaz bence .
1.4 8V Clio Sedan 2000 model 40-50 kuruş arası yakıyor . Valla içiyor resmen .
Fazla kurcalama dostum bence qw

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bildiğim kadarıyla Lada Vega şehir içi 7,8-8,5 arası yakıyor. Şehirler arasıda 5,8-6,2 arası yakıyor. Bence şu an için çokta fazla yakmıyor aracınız. Birde şu aleti çıkar bakalım ne diyecek.ıslık

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
normal.
carbon clear işe yaramaz.
lpg taktırırsanız sorununuz düzelir

Carbon Clear Yakıtı Düşürmese'de 110 Bin Km'ye Gelmiş Bir Araç İçin İyi Olacağı Kanaatindeyim Şüphesiz Motoru Temizleyerek Aracı Toplar, LPG Kolay Kolay Taktırmam :eyv

Daha az yakamaz bence .
1.4 8V Clio Sedan 2000 model 40-50 kuruş arası yakıyor . Valla içiyor resmen .
Fazla kurcalama dostum bence qw

Hacı Ben 30 Kuruşlarda Bir Şey Bekliyordum hihi

Bildiğim kadarıyla Lada Vega şehir içi 7,8-8,5 arası yakıyor. Şehirler arasıda 5,8-6,2 arası yakıyor. Bence şu an için çokta fazla yakmıyor aracınız. Birde şu aleti çıkar bakalım ne diyecek.ıslık

Bilgilendirme İçin Teşekkür Ederim Ladacı Arkadaşlarımda Aynı Kanaatteler Daha Fazla Düşmesi Zor Diyorlar Yakın Zamanda Cihazı Çıkarıp Deneyeceğim Bakalım :eyv

engingnl

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İstanbul'daysanız eski bir Ladacı olarak Kartal'da Bayhan Ustaya göstermenizi tavsiye ederim. Bu işte 1 numaradır kendisi.

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İstanbul'daysanız eski bir Ladacı olarak Kartal'da Bayhan Ustaya göstermenizi tavsiye ederim. Bu işte 1 numaradır kendisi.

İstanbul'da Değilim Ne Yazık'ki Lakin Bayhan Usta İle Kaner Ustayı Biliyorum Türkiye'nin En İyilerinden :eyv

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Değerler gayet normal hiç boşuna tırmalama ladacı:) aslında bunu sende biliyorsun ama gerçekleri kabullenmek zor geliyor sanıyorum:)