Yangın tüpü önemi

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba az önce Antalya daki adminimiz Roadfox Kerem abiden aldığım bi haberi size aktarıyorum yolda seyir halindeyken bir R19 karter alev almış ve yolda toplamda 6 araç durmuş fakat kimsede yangın tüpü olmadığından aracı söndürememişler araçlarımızda mutlaka yangın tüpü bulunduralım olanlarıda kontrol ettirelim

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba az önce Antalya daki adminimiz Roadfox Kerem abiden aldığım bi haberi size aktarıyorum yolda seyir halindeyken bir R19 karter alev almış ve yolda toplamda 6 araç durmuş fakat kimsede yangın tüpü olmadığından aracı söndürememişler araçlarımızda mutlaka yangın tüpü bulunduralım olanlarıda kontrol ettirelim

Dün ilk yardım seti ile beraber aldım insallah kullanmak nasip olmaz. Geçmiş olsun.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ÇAĞRI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tatbikat yaparken trafik setlerinin içindeki standart 1kg olanları kullandığımızda hiçbir işe yaramadığını gördük. En az 2kg lık olması lazım. 1kg lıklar belki koltuk kenarında bulundurulup kabin içinde oluşan alevlere acil müdahale için kullanılabilir ama kaput altında malesef etkisi yok.