Yardım ederseniz sevinirim.

KupaBeyi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
STW Megane 2 Aracım var ve angel far almak istiyorum çok fazla bulamadım bulduklarımda pek hoşuma gitmedi tipleri bilgi ve yardım edermisiniz.

ataman67

Ataman YÜCESAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Teşekkür ederim Ataman.Mesaj bıraktım satan arkadaşa,özel'den tel no bıraksın konuşucam talip oldum angel'larına :)

Yardım edebildiysem ne mutlu hayırlı olsun şimdiden :)

KupaBeyi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler.Ama ankara'dan elden teslim ederim yazmış,ben istanbulda oturuyorum bakalım kargo ile göndermeyi kabul edicekmi.

serkanaygün

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bulabilirseniz bence orginal mercekli farlar daha güzel oluyor. Angel farların modası geçti..

KupaBeyi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bulabilirseniz bence orginal mercekli farlar daha güzel oluyor. Angel farların modası geçti..

Serkan bendeki mercek'li far zaten.Ya Angel alıcam yada xenon taktırıcam ama tatlı bi renk arıyorum hoş olmalı :)

KupaBeyi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Manitam olsa bu kadar özlemezdim vallahi araba 1 aydır yok babam aldı gitti memlekete çook özledimm çoookkkk :)

Amerikan park modülü yapıcam geldiğinde zaten.Bide bu xenon ların tatlı bi hoş renkleri oluyo,onlar nasıl bilgim yokta. :/

imaparatoR-9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim aracımda 8000 K var bu angel aracı basitleştiriyor ben tavsiye etmem orjinal farınıza 8000 K xenon taktırın daha hoş olacaktır