Yardim istiyorum. Anlık Tüketim Hatası ( Sorun Çözüldü)

on-cey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar kendimce bir arastirma yaptim buldugum sonuclari servisle paylastim aksam aracimi teslim alacagim sonuc hakkinda bilgi paylasimim olacak

kerim_elk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende "0" Sıfır gösteriyor.

sempati1905

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
normalde arac vıtesteyken ayagınızı gazdan cektıgınızde sıfır gostermesı gerekır eger bosta gıdıyorsanız gosterge 0,8 yada 0,9 gıbı oranlar gostermelı

on-cey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar sorun cozuldu
Aracim ingiltere ve abd icin uretilen araclarin yol bilgisayarina gore ayarlanmis. Anlik olcum bizde km de ne kadar yakit harcadigini gosterirken, onlarda anlik yakilan yakitla kac km yol gidebilecegini olcuyormus. Dogal olarak arac yakit yakmayinca 99.9 olarak yani sonsuz km gidebilecegini gosteriyormus. Bunu kendi arastirmalarimla tespit edip servise bildirdim. Ardindan bu secimin degistirilebilir oldugu konusunda israrci davrandim ve sonuclar

- Aracin yol bilgisayari duzeltildi
- Arac bluthoot baglantisinda ses yukselip azalmasi guncelleme yapilarak giderildi
- Arac spoyler siparis verildi degisecek

ilgilenen tum arkadaslarima tesekkur ederim

ÇAĞRI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Önemli bir sorun çözülmüş oldu. Sorun çözüldüğü için başlığı "Anlık Tüketim Hatası (Sorun çözüldü) şeklinde değiştirdim ve çözüm mesajınızıda ilk mesajınıza ekledim. Teşekkürler.:eyv

Özgür Çetin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benım arabadada 30km altında yol bilgisayarında deger göstermiyor ---- yazıyor böylemi sizdede?

on-cey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet 30 km alti hizlarda anlik tuketim gostermiyor bu normal

gencayb

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
mrb benim aracımda da aynı sıkıntı vardı servise gittim düzelttiler.basit işlem.talismanlarda da varmış.Ayarları değiştirdiler.5 dk sürdü.Önemli bir sorun değil.gazdan çekince 0 yazar .

voodoo_lorenzo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracım Megane 4 icon HB 110 Bg ve bende 0 görünüyor bilgine. Servis araba yansa normal dicek zaten...