Yardım-Jant Kapağı

emres55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Linkte paylaştığım jant kapağını Samsun'da bulamadım. Netten araştırdım karşıdan ödemeli kargo ile yollamıyorlar. Bende ürünü görmeden almak istemiyorum, çakma olduğu çok belli olan ürünler var. Sizden ricam çevrenizde bu ürünü satan eksesuar mağazası varsa bana yardımcı olur musunuz? Ürün aşağıda...

JANT KAPAĞI 13 JANT R19 EUROPA (13008)

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence al, orjinal almadıkça yan sanayilerin alayı leş.6 sene 3 orjinal 1 yan sanayi kapakla gezdim, orjinal kapağın çizilmediği yerde yan sanayi kırılırdı Allah'tan 4 tane kapak vardı kırıldıkça takardım :D bazen yan sanayi klips takmazsan fırlar gider yolda giderken vs vs yan sanayi alıyosan katlanıcan göze alıcan hepsi leş :D

emres55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence al, orjinal almadıkça yan sanayilerin alayı leş.6 sene 3 orjinal 1 yan sanayi kapakla gezdim, orjinal kapağın çizilmediği yerde yan sanayi kırılırdı Allah'tan 4 tane kapak vardı kırıldıkça takardım :D bazen yan sanayi klips takmazsan fırlar gider yolda giderken vs vs yan sanayi alıyosan katlanıcan göze alıcan hepsi leş :D

30tl jant kapağı+9 tl kargo. benim bulduğum yer bu fiyatı verdi... çakma olduğu en az belli olan bi kapak arıyorum. bulabilirsem veya önerisi olan varsa o mağazadan almayı düşünüyorum.. :)

Son düzenleme:

gemsazr9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aradığın kapağın orjinali 48 ytl adedi mais listeden baktım .bu satıcı eski bir renault yetkili servisi .elinde kalan orjinal parçaları indirim yapıp satıyor .ben daha önce parça almıştım. ama yinede siz kesinlikle orjinal olduğunu teyit edersiniz .hesaplarına parayı havale yapıyorsunuz onlarda size kargo yapıyorlar .
7700421785-JANT KAPA yada bu refarans no ile şehirinizediki yetkili servisten temin edeceksiniz.

Son düzenleme:

emres55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aradığın kapağın orjinali 48 ytl adedi mais listeden baktım .bu satıcı eski bir renault yetkili servisi .elinde kalan orjinal parçaları indirim yapıp satıyor .ben daha önce parça almıştım. ama yinede siz kesinlikle orjinal olduğunu teyit edersiniz .hesaplarına parayı havale yapıyorsunuz onlarda size kargo yapıyorlar .
7700421785-JANT KAPA yada bu refarans no ile şehirinizediki yetkili servisten temin edeceksiniz.

bu sitedeki ilan için bu sabah telefon açtım ellerinde son bir takım kaldığını söylediler. kargo ücretini sordum. samsun a ne kadara gelir bilemeyiz dediler. şu an öğrenme şansımız yok merkeze 10 km uzaktayız dediler. site güvenilir midir? tahminen ne kadardır kargo ücreti??

gemsazr9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
senin site ile işin yok. satıcı eski bir renault yetkili servisi .ben daha önce parça aldım .orjinal isterim dedim orjinal yolladılar. kargo 10-15 ytl tutar. tek kapak için.

emres55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
senin site ile işin yok. satıcı eski bir renault yetkili servisi .ben daha önce parça aldım .orjinal isterim dedim orjinal yolladılar. kargo 10-15 ytl tutar. tek kapak için.

bu fiyat tekli fiyat mı yani. ben 4 kapak 25 tl sanmıştım..

emres55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
galiba çakma alıcam. mais te 4 kapak 100 tl :pislik

gemsazr9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maiste 4 kapak 200 ytl .adam % 50 idirim yapmış . orası eski renault yetkili servisi.

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eğer jant alacak gücünüz yoksa bu kapaklar sizi fazlasıyla idare eder, çizilme kaldırıma sürtme olayları olmazsa 15 sene götürür net :)