Yardımcı olur musunuz ?

SuLo-48-

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
2000 Model Clio HB 1.6 RXT aracıma xenon far alıcam ama pek bir bilgim yok bu konuda farlar mercekli far broadway farından değil internetten xenonlara bakıyorum ama çok çeşit var önerebileceğiniz bir xenon var mı ? çok pahalı olmamak şartıyla

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
2000 Model Clio HB 1.6 RXT aracıma xenon far alıcam ama pek bir bilgim yok bu konuda farlar mercekli far broadway farından değil internetten xenonlara bakıyorum ama çok çeşit var önerebileceğiniz bir xenon var mı ? çok pahalı olmamak şartıyla

aracınız benim eski aracım..kısa farlarınız merceklidir..kısa farlara 9005-hb3 olan xenonlardan taktırabilirsiniz... ben internetten monza 9005-6000k kit almıştım bir sorun yaşamamıştım.. uzunlara ampül kulanacaksınız..

SuLo-48-

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim :)

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben teşekkür ederim.bu arada ampül ve xenon değiştirdikten sonra far ayarıda yaptırırsanız çok iyi olur.. yeni nesil aletlerle far ayarı yapan yerler var sanayide..aydınlatma daha düzgün ve yolu aydınlatmış oluyor..kısa fardan çıkan ampülleride atmayın elinizde bulundurun muayene zamanı takarsınız..sonradan takılan xenonlar muayeneden geçmez..bu konuda şanslısınız en kolay montajlanan xenon tipi 9005-hb3.

SuLo-48-

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Anladım tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim. Ben internetten alsam montajı ne kadar tutar aşağı yukarı bi fiyat fikriniz var mı ?

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Piyasadan alsanız montaj dahil daha hesaplı olur bence

HTC One X+ cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

SuLo-48-

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Anladım ankarada bildiğiniz iyi bi yer var mı ?

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
direk montaj dahil satan yerden alabilirsiniz. internetten alırsanız anında birebir değişim yaptıramazsınız. esnaftan alırsanız sorun anında balast filan gibi anında değişir.

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlarında söylediği gibi ankarada bu işi yapan dükkanlardan alabilirsiniz ve aldığınız yer ampül patlaması ve beyin bozulmasına karşı 2 yıl garanti vermelidir..garanti vermeyen yerden almayın...internetten alıp oto elektirkçisinde taktırabilirsiniz 20tl gibi sizden masraf alır...9005 lerin takması çok kolay kendiniz anlasanız biraz takabilirsiniz..internetten alıp garanti veren yerlerde var ancak ürünü geri gönder kargo ücreti öde bekle tekrar gelsin yine kargo ücreti ekstra masraf olur..