Yardımcı Olurmusunuz?

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
​Sıfır Jeep Chroke nin önden arka stoplara kadar kaportasının komando bıçağı ile yarılarak zarar verildiğini bilirim,şerefsiz çok memlekette...

kangomania

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun. derin değilse pasta ile giderilir. kanlarına dokunuyor herhalde böyle şeyler yapıyorlar. bizim araçta da var 10 cm kadar sac görünüyor. öyle azimle kazımış boyayı

Sefa TUNÇ

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok teşekkür ederim bu arada yardımlarınız için çok sağolun..

Bi çiziğin polisin umrunda olacağını sanmıyorum...

ÖZGÜR G

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun,şu kalemler pek işe yaramıyor.bende aldım hevesle,maalesef boşa para.

Çağlar*

Çağlar DURMUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Geçmiş olsun eğer çok derin değilse pasta cila çıkartıcaktır

Öztürk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ya bu nasıl bir insanlıktır anlamıyorum daha 1 ay önce aldım kimin ne zoru vardıda sıfır arabayı çiziyolar insana kendini nasıl kötü hissettiriyolar yaa

Bunu mutlaka sizi çekemeyen birisi yapmıştır...Eğer hemen tamir ettirip eski haline getirirseniz..mutlaka geri gelip daha fazla zarar verecektir...

Hiç üzerinde durmayın.3-4 ay sonra çiziklerinizi tamir ettirin...bırakın şimdilik hevesini alsın...

Bunu niyemi söylüyorum...Aynı zararı benim sıfır arabama da yapmışlardı...ertesi gün gidip boyatmış idim...bir baktım 2 gün sonra daha beter çizmiş..öyle kullandım...sonra konu kapandı gitti...maalesef durum bu...mahlukat sınıfında olan bir çok kişi etrafımızda dolaşıyor...