Yardımınıza ihtiyacım var..

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
http://www.sahibinden.com/ilan/yede...n-spoiler-spoyler-8201343892-167264387/detay/

Samsun'da yaşıyorum ve bu üründen satın almak istiyorum,ürünü parasını havale ettikten sonra gönderebiliriz dediler, HAKSAY OTOMOTİV SAN.VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ. adına kayıtlı bir şirketten görüştüğüm kişi salim bey, renault megane club III üyelerin çoğu bizden ürün aldıklarını beyan ediyor, Bu firmaya güvenebilir miyim bir bilginiz varmı? bana yardımcı olur musunuz lütfen

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Get açmasını isteyebilirsiniz ya da kapıda ödeme şeklinde kontrollü alırsanız daha güvenli olacaktır :eyv

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
size özelden yazmak istedim mesaj kutunuz doluydu, bende konu açmak zorunda kaldım, bende kapıda ödeme şeklinde gönderin dedim antlaşmamız yok dedi get konusunu danışmadım açıkcası

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
http://www.sahibinden.com/ilan/yede...n-spoiler-spoyler-8201343892-167264387/detay/

Samsun'da yaşıyorum ve bu üründen satın almak istiyorum,ürünü parasını havale ettikten sonra gönderebiliriz dediler, HAKSAY OTOMOTİV SAN.VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ. adına kayıtlı bir şirketten görüştüğüm kişi salim bey, renault megane club III üyelerin çoğu bizden ürün aldıklarını beyan ediyor, Bu firmaya güvenebilir miyim bir bilginiz varmı? bana yardımcı olur musunuz lütfen

Ürünün teslimini yapmak zorundalar, sahibinden.com bu konuda hassasiyet gösteriyor..:eyv

TC Barış Alkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

sıkıntı olmaz hocam ben 175 tl lik aksesuar paketi aldım ertesi güne elime geldi sıkıntı olmaz. hatta montaj klavuzu onlarda kalmış kargo ücretini de onlar karşılardılar.

Emre3444

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Daha önce burada bir konu açıldı ve oda şu şekildeydi paravan bir firmadan bir arkadaş ürün almıştı parasını ödemişti ve ürün gelmemişti diye dert yanıyordu. Bu devirde kimseye kolay kolay güven olmuyor artık. Murat abinin de dediğini gibi get ilanı açmasını isteyebilirsin. Ancak bu firma internetten satıs yapıyorsa kargo ile anlaşması vardır mutlaka kargo ile anlaşması olunca kapıda ödeme anlaşmasıda oluyor doğal olarak şahsen internetten satış yapan biri olarak sölüyorum. kargo anlaşması varsa kapıda ödeme anlaşmasıda vardır.