Yardımm clio4

Burak35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bende inşaallah aranıza yni katıldım Clio 4 aldım Çarşamba günü gelecek bir sorum olacak size bayiye Clio 4 sipariş verirken 1.5dci icon 75 bg dediler eve geldigimde renault sitesine baktım fiyat listesinden Clio larda icon modelinin 1.5dci Modeli'nde 90 bg oldugunu gördüm iconların hiç birinde 75 bg bulamadm kafam biraz karıştı yardımcı olursanız sevinirim...

Burock

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ellerinde kalmış olabilir 2014 modellerde 75 bg vardı. Aracı alırken faturasına bakarsanız onda kaç hp olduğu yazar. Hayırlı olsun

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O motor seçenekleri vardı şimdi genel olarak kalktı. Clio da arkadaşın dediği gibi ellerinde kalmış. Bnmde 1.2 75 bg var seri bir araba değil ama senin alacağın 1.5 ve dci olduğu için seri olabilir. Hatta chip tunnig yaptırarak ilerde beygir artışı olabilir bir dci kullanıcısı usta abim size yardımcı olur. Diğer dci kullanan arkadaşlarda size bilgi verir Hayırlı olsun yeni aracınız Allah kaza bela vermesn.

Burock

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aslında imkanınız varken, 90hp ile değiştirseniz güzel olabilir. 75 gayet yeterli olur ancak 90 lık candır. :)

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun kardeşim. Hoş geldin, Allah kaza bela vermesin inşallah. Keyifli paylaşımlar.