Yardimm. Tavandan su damliyor?

okr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megane 1 coupe. Arkadaşlar yağmurlu havalar başladi mağlum. Lambalarda beklerken pantolunuma su damlamaya başladi yukari baktim aydinlatma lambasinin olduğu plastiğin kenarindan su damliyo nereden içine su girmiş olabilir fikri olan varmi?

ahataha

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Başkan sunroofunda mı sıkıntılı :/ iyi masraf ettin arabaya . Sunroofdan sızar oraya birikir frenleyip durunca gibi geldi sanki

ugurcan963

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun arkadaşım, daha 2 gün önce sunroofumu revizyona sokturdum. Oradaki usta sunroof su tahliye borularımın sıkıntılı olduğunu söyledi bende de su damlatma sorunu vardı. Sunroofun dört tarafında da su tahliye boruları var eğer onları açtırırsanız bence bir sıkıntı kalmaz. Bunu yapmaları için tavan döşemesini sökecekler.Umarım bu bilgi işinize yarar.

okr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Isin kotu tarafi arabamda sunroof yokki :)

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tavandaki su kanallarını kontrol et kardeşim yada anten in ordan inebilirmi bilmiorum ama oda bir ihtimal bence ? ve bu arada çok geçmiş olsun kardeşim

okr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tavandaki su kanallarını kontrol et kardeşim yada anten in ordan inebilirmi bilmiorum ama oda bir ihtimal bence ? ve bu arada çok geçmiş olsun kardeşim
Cok tesekkur ederim. Dun hemen antenden mi aliyo diye baktim cok zor oradan ama arka su fiskiyenin oldugu taraf bazen cikiyodu oradan belki su almis olarabilir bide su kanallarina bakicam. Kotu oldu dun biraz :)

anlcgty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynı sorun benimde başıma gelmişti. arabamda sunroof mevcut. kanallarını açmama rağmen çözülmemişti. antenden su aldığını keşfettik sorun çözüldü. sizinde büyük ihtimal bu şekilde sorununuz çözülecektir. geçmiş olsun.

c@n

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gecmis olsun.. Benim de aklima ilk anten geldi..

okr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet sanırım antenden dolayı orasını biraz cekince açıldığını farkettim tesekkür ederim.

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
tavan kısmında özellikle ön cam fitillerinin olduğu kısımda çürük varmı ona bak sonra fitilleride kontrol et dediğin gibi antende olabilir..