Yardimm

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun kardeşim,

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Takma kafana. Benim arabama park halinde çarptılar kazasız arabamın kapısı değişti. Allah beterinden korusun

HTC One X+ cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

AhmetVeysel53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Takma kafana. Benim arabama park halinde çarptılar kazasız arabamın kapısı değişti. Allah beterinden korusun

HTC One X+ cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Biraz ehvamlıyım araba konusunda uyku uyuyamıyorum bişey olunca

xxomar93xx

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Biraz ehvamlıyım araba konusunda uyku uyuyamıyorum bişey olunca
Sıyah kral Renktı ama benı yıkaması bıtırmıstı :) Beyaz aracı gosterıo ve Daıma temız .
Admiral : Barış abının durumda kotu olmus fakat bunla gecmıs olsun ne yapalım. Bakalım bızım arac servısten bı cıksın Durum ne olcak .s Insallah duzgun bısıler cıkar.

AhmetVeysel53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sıyah kral Renktı ama benı yıkaması bıtırmıstı :) Beyaz aracı gosterıo ve Daıma temız .
Admiral : Barış abının durumda kotu olmus fakat bunla gecmıs olsun ne yapalım. Bakalım bızım arac servısten bı cıksın Durum ne olcak .s Insallah duzgun bısıler cıkar.
g.olsun sizede ne kdr masraf belirlediler ?

xxomar93xx

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
g.olsun sizede ne kdr masraf belirlediler ?

Masraf ? arkadan vurmada vuran arac her zaman suclu oldugu ıcın sıgortadan ısstenen parcalar yan sanayı oldugu ıcın bızım kaskodan yaptırılıp karsınn sıgortasından bızım kasko bozulmadan parasını alcak kasko orjınal urun verebılırmıs . Fakat arka degısecektı .s Bakalım p.tesı cıkar heralde Hayırlısı .s

AhmetVeysel53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Masraf ? arkadan vurmada vuran arac her zaman suclu oldugu ıcın sıgortadan ısstenen parcalar yan sanayı oldugu ıcın bızım kaskodan yaptırılıp karsınn sıgortasından bızım kasko bozulmadan parasını alcak kasko orjınal urun verebılırmıs . Fakat arka degısecektı .s Bakalım p.tesı cıkar heralde Hayırlısı .s
Hea Allah daha büyüklerinden korusun,masraf derken kaç paralık hasar oluştu sizin Fluda.