Yavru aslan cilalandı...

• Konuyu başlatan Görkem
  • Başlangıç tarihi
  • Etiketler
    r5

R5TUNİNG

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güneşin altında öğle sıcağında cila olmaz be adamım ya sabah 9-10 gibi yada akşam 7 den sonra yapsan daha süper olur idi adamım hey whats up do men :)

Görkem

Bilgi Girilmemiş
güneşin altında öğle sıcağında cila olmaz be adamım ya sabah 9-10 gibi yada akşam 7 den sonra yapsan daha süper olur idi adamım hey whats up do men :)
Dikkat edersen güneşin altında olmadı zaten pampa sen iyice yaşlanmışssın kıhkıh Yiğitalp tenteyi açtı sağolsun bende kepenklere sıfır yanaştım serinlemesini bekledik soğuyunca yaptık zaten :eyv

R5TUNİNG

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
müdür aracın kaportasının soğuk ve havanında serin olması gerekir bunu anlatmaya çalışıyorum gölge olmasının çok faydası yok dediklerimi yaparsan araç daha fazla parlar ;) hatta akşam üstü değilde sabah saatlerinde araç ve hava soğuk olduğunda daha iyi olur ;)

Görkem

Bilgi Girilmemiş
müdür aracın kaportasının soğuk ve havanında serin olması gerekir bunu anlatmaya çalışıyorum gölge olmasının çok faydası yok dediklerimi yaparsan araç daha fazla parlar ;) hatta akşam üstü değilde sabah saatlerinde araç ve hava soğuk olduğunda daha iyi olur ;)
Teşekkür ederim pampa:eyv yeterince soğumuştu önce ıslak bezle sildim 1 saat kadar serinledi:eyv

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi egzozu rollingler için mi tutuyorsun bagajda :D ?

Görkem

Bilgi Girilmemiş
Abi egzozu rollingler için mi tutuyorsun bagajda :D ?
​aynen :çak roll zamanı gelince sök-tak:eyv yanımda her zaman 120 grostonluk co-pilotu boşuna taşımıyorum kıhkıh

CanCaloz

Can ALBAYRAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
cilacı ekip bende istiyorum :) maşallah parlamış hayırlı olsun faruk abi :)

Görkem

Bilgi Girilmemiş
Yanına bi co-pilot alarak başlayabilirsin işe :eyv Serhan iyi gider:eyv