Yay presleten varmı ?

AHMET37

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar yay presleten varmı acaba. konfor nasıl orjinaline göre ? paylaşırsanız sevınırım

alicem123

Ali Öztürk, Megane 3 1.5 DCİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tavsiye etmem imkan varsa Coilover öneririm

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben yapmistim 1 hafta sonra gittim orjinal yay aldim. Hic guzel olmamisti. Araba saga cekmeye ve yaylar cok sert olmaya baslamisti..

necatimoroy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Coilover en mantiklisi presletmeyi kesinlikle tavsiye etmem

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alicem123

Ali Öztürk, Megane 3 1.5 DCİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
konforu nasıl acaba orjinali ile kıyaslarsak ?

Orjinaline göre çok azcık yolda sekme payı yapıyor ama öyle bariz bir sekme değil. Yol tutuşu mükemmel oluyor aynı zamanda virajlarda çok hissediyorsun araba kasılmadan mükemmel bir şekilde dönüyor. Ama pressletirsen coiloverdan daha fazla sekme yapar ve en ufak çukurdan geçtiğin zaman arabanın her yerinden ses gelir. Ben yaptıralı 1 sene oldu ve çok memnunum tavsiye ederim :eyv

AHMET37

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
orjinaline göre çok azcık yolda sekme payı yapıyor ama öyle bariz bir sekme değil. Yol tutuşu mükemmel oluyor aynı zamanda virajlarda çok hissediyorsun araba kasılmadan mükemmel bir şekilde dönüyor. Ama pressletirsen coiloverdan daha fazla sekme yapar ve en ufak çukurdan geçtiğin zaman arabanın her yerinden ses gelir. Ben yaptıralı 1 sene oldu ve çok memnunum tavsiye ederim :eyv

maliyeti ne oldu

eneswarex

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Konu biraz eskimiş fakat ben yazıyım gören arkadaşlar bilgi sahibi olsun.
2013 Megane 3 Kullanıyorum, soğukpress yaptıracaksanız eğer 3.5 yaptırıcaksınız fazlasını yaparsanız langur lungur ses çıkartıyor.
Şakir abi ( Maslak Oto Sanayi ) Şuan soğuk press 250 TL , Coil için ise 600 TL fiyat veriyor bilginize.
Diğer araçlar için farklı fiyatlar verebilir sormalısınız