Yaylar takıldı, TRS Coupe basıldı

onur2ran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
70
Hadi Hayırlı Uğurlu Olsun.Yapılanlar 4x4lük olmuş:eyv

16-UğUR-55

Uğur Kaymak,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
2
Hayırlı olsun
Bir coupe daha adam oldu :D

BamBam

Murat ÖZDEMİR ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
0
Kardeşim hayırlı olsun, kanlı canlı gördüm, kesinlikle harika oldu TRS...Hatta yaylarımı beklerken sabırsızlanmaya başladım ;)

Bu arada fotolar çok iyi olmuş, bu işlemleri yapmaıyı düşünen/bilmeyen arkadaşlara çok faydalı...

bekolito

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
0
Ugrastrmis ama cok guzel olmus eliniza saglik :)

HüsoR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
0
Maşallah çok hoş olmuş :)

hayırlısı olsun . bu arada adam gibi usta tornasız da sökerdi torsiyonları benimkilerde kaynamıştı ama söktü adam :)

aynen benim arabanın torsiyonları çok rahat çıktı..

uğur da biraz uğraştık ama çıktı onunkide paslıydı baya :D

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
1
maşallah güzel olmuş:eyv bu torsiyon kaynama olayı gerçekten sıkıntılı iş..kaynamamsı için arada bir oynatmak lazım torsiyon millerini:)yagmur çamur göre göre kaynıyorlar..

saol kardesim. adamlar torsiyon uclarına kapak koymus ama iç kısımlar acık. oradan kirleniyor, önleyemiyorsun. dedigin gibi, arada oynatmak sart :)

maaşallah cok yakısıyor coupe ye basıklık..
kazasız belasız :eyv

teşekkür ederim Serhat. Amin

Güzel olmuş,kazasız belasız..

teşekkürler, amin

çok hoş maşallah

teşekkürler

süper olmus semıh abı hadı bakalım gule gule kullan nedemek abı herzaman yanındayım

eyvallah mert ;)

basık halinide görseydik :D

??

hayırlısı olsun . bu arada adam gibi usta tornasız da sökerdi torsiyonları benimkilerde kaynamıştı ama söktü adam :)

teşekkürler Uğur. yalnız, Ankara ekibinden çoğu insanın aracını götürdüğü bir ustaya negatif yönde 'adam gibi' gibi bir yakıştırmada bulunman çok hoş olmamış. bu kadar insanın tecrübesini, emeğini boşa çıkarmaya gerek yoktu bence.. açıkladığım gibi, tekrar yineliyorum; iki defa küçük çekme aleti ile denendi. 2 kere aleti kırdı. o derece kaynamıs.. Daha sonra daha büyük bir aletle denendi ama nafile.. yaklaşık 1 saat çekmeyi denedik. yerinden dahi oynamadı..

Kaynayan torsiyonları sökmenin en güzel yolu Torsiyonun başını içine alıcak şekilde derin büyük bi lokma alıp arkasına pul yerleştirerek vidayla içerdeki mili çekmektir vurarak çıkaran makina eşit ağırlık uygulamadığı için sökemiyo kaynayan parçayı :D Benim torsiyonların biri kaynamıştı o şekilde söktük

Çok güzel olmuş bakım da yaramış yaylarda :)

teşekkürler..

güzel işlemler şahane olmuş

teşekkürler..

Hadi Hayırlı Uğurlu Olsun.Yapılanlar 4x4lük olmuş:eyv

sağol Onur Abi :)

Hayırlı olsun
Bir coupe daha adam oldu :D

eyvallah kardesim..

Kardeşim hayırlı olsun, kanlı canlı gördüm, kesinlikle harika oldu TRS...Hatta yaylarımı beklerken sabırsızlanmaya başladım ;)

Bu arada fotolar çok iyi olmuş, bu işlemleri yapmaıyı düşünen/bilmeyen arkadaşlara çok faydalı...

cok sagol Murat'ım :) darısı sana ;)

umarım sizin yaylar daha erken gelir..

Ugrastrmis ama cok guzel olmus eliniza saglik :)

teşekkürler..

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
1
Maşallah çok hoş olmuş :)

aynen benim arabanın torsiyonları çok rahat çıktı..

uğur da biraz uğraştık ama çıktı onunkide paslıydı baya :D

teşekkürler..

torsiyon işi şans biraz.. mert in arabası için kesin kaynamıştır dedik.. hatta kendiside oyle dedi (Antalya'dan aldığı için aracını).. bir taraf tek çekmede, diğer tarafa iki çekmede geldi..

purmol

Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler Uğur. yalnız, Ankara ekibinden çoğu insanın aracını götürdüğü bir ustaya negatif yönde 'adam gibi' gibi bir yakıştırmada bulunman çok hoş olmamış. bu kadar insanın tecrübesini, emeğini boşa çıkarmaya gerek yoktu bence.. açıkladığım gibi, tekrar yineliyorum; iki defa küçük çekme aleti ile denendi. 2 kere aleti kırdı. o derece kaynamıs.. Daha sonra daha büyük bir aletle denendi ama nafile.. yaklaşık 1 saat çekmeyi denedik. yerinden dahi oynamadı..

Emeğine laf etmişmiyim bi bak istersen . Ama merak etme benim torsiyon a 2 kutu wd-40 boşaltıldı uğraşıldı olmadı seninkinden daha kötüydü ;) Kimsenin emeğine sözümüz yok sana hayırlı olsun diyorsak ustayada teşekkür etmiş oluyoruz çünki onun emekleri sayesinde araban bu hale geldi ve hayırlı olsun diyoruz;)

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
1
Emeğine laf etmişmiyim bi bak istersen . Ama merak etme benim torsiyon a 2 kutu wd-40 boşaltıldı uğraşıldı olmadı seninkinden daha kötüydü ;) Kimsenin emeğine sözümüz yok sana hayırlı olsun diyorsak ustayada teşekkür etmiş oluyoruz çünki onun emekleri sayesinde araban bu hale geldi ve hayırlı olsun diyoruz;)

uzatmak gibi bir niyetim yok ama bence sen tekrar oku.. emeğe laf etmişsin yazıyor mu? ustaya teşekkür edilip, edilmemesi degil konu.. 'adam gibi bir usta olsaydı' gibi bir cümleyle başlayan yorumun arkasından o ustaya teşekkür etmiş olmanı anlamamı/zı bekleme bence ;)

hayırlısı olsun dedin, yorumunu eksik etmedin. şimdi seni yaptığın yoruma pişman edecek değilim. sadece rahatsız olduğum bir kelimeni masumane bir dille uyardım. tartışmaya açık bir konu değil.

tekrar teşekkürler..

mert

Mert Kaan BAYKAL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reaction score
0
evet gergınlıge gerek yok,

trs coupe cok guzel gorunuyor daha canlı goremedım ama salı gunu hakan balkaya gelıyor toplanıcaz semıh abı trs coupeyı getırırse gorecegız nasıl olmuş:)