Yaza Veda Pikniği

Servet Aydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Katılımcıların isim listelerini hazırlamak gerek bu durumda.

Buyrun ikinci soru :)
Araçların konvoy halinde seyri halinde, hem görsel şölen hemde birbirimizi takip adına flama ve Türk Bayrağı varmı ( sponsor duy sesimizi ;) )

Serkan Deveci

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İsim listelerini Mustafa beyde toplayalım o bana ulaştırır çıktıları alırım toplanma alanında dağıtırız isimlikleri sıkıntı olmaz.
Konvoy olayına gelince onunla ilgili bazı planlarımız var 3 farklı noktadan hareket noktası olacağından bir düzen sağlanması gerekiyor.Zaman yaklaştıkça netleştirip bildireceğiz.Ayrıca aracında fan club logosu olmayan herkesin aracına yapıştıracağız.

Alper22

Alper ACAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İsim listelerini Mustafa beyde toplayalım o bana ulaştırır çıktıları alırım toplanma alanında dağıtırız isimlikleri sıkıntı olmaz.
Konvoy olayına gelince onunla ilgili bazı planlarımız var 3 farklı noktadan hareket noktası olacağından bir düzen sağlanması gerekiyor.Zaman yaklaştıkça netleştirip bildireceğiz.Ayrıca aracında fan club logosu olmayan herkesin aracına yapıştıracağız.

Tüm araçların RenaultFanClub sticker'ı olması gerekiyor zaten.. Avrupa yakasından Sultangazi hareket noktasından birisi olabilir bizim buradan daha yakın ,gelecek olan arkadaşlar buraya gelebilirler burdan hep birlikte çıkarız..

EREN34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence yetiştirilebilirse bayrak olayını mutlaka yapın derim.

Zamanında düzenlediğimiz organizasyondan bir kare. Sene 2008...

rtkhw.jpg

sulkoç

Süleyman KOÇ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
malesef bana çok ters tam işimin göbeği o tarih

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Tüm araçların RenaultFanClub sticker'ı olması gerekiyor zaten.. Avrupa yakasından Sultangazi hareket noktasından birisi olabilir bizim buradan daha yakın ,gelecek olan arkadaşlar buraya gelebilirler burdan hep birlikte çıkarız..

Sticersiz Araçlar Gelmesin Mi Yani Alper ?

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Katılımcıların isim listelerini hazırlamak gerek bu durumda.

Buyrun ikinci soru :)
Araçların konvoy halinde seyri halinde, hem görsel şölen hemde birbirimizi takip adına flama ve Türk Bayrağı varmı ( sponsor duy sesimizi ;) )

Bu fikri sonuna kadar desteliyorum. Ayrıca [MENTION=333]EREN34[/MENTION] ede katılıyorum :)

Alper22

Alper ACAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Sticersiz Araçlar Gelmesin Mi Yani Alper ?

Demek istediğiimi yanlış anladın heralde Abicim.. Sticker olduğu zaman birbirini takip eder trafikte 1000'lerce renault var hani peş peşe giderken iyi olması açısından konvoydakilerin belli olması açısından :eyv