Yazdıklarınızı okudum. anladım. ama bu farklı bi rolanti sorunu :)

cold

Kerem Uluca,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
peki ankarada hangi ustaya veya servise gidim tavsiyeniz nedir? babamın aracı vw renaultta kimseyi bilmiyorum. şimdiden başladı zaten bak ben sana polo al dedim die. kurtarın beni pederin dilinden:)

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Bu memlekette eline anahtarı alan herkes Usta kesildi başımıza,gerçek USTA ların kıymeti kalmadı...:D

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
peki ankarada hangi ustaya veya servise gidim tavsiyeniz nedir? babamın aracı vw renaultta kimseyi bilmiyorum. şimdiden başladı zaten bak ben sana polo al dedim die. kurtarın beni pederin dilinden:)

ankarada bu işlerin artık uzmanı arkadaşlarımız var sana yardımcı olacaklardır kesin :eyv,ama acele etme onlar yazana kadar bekle yaz olduğu için ara ara bakıyorlar bizim gibi yaşlılar burda hep hehe

cold

Kerem Uluca,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkürler sağolun :)

FzCoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ankarada coupeci arkadaşlarımz war onlardan yardım alabilrsnz kesinlikle yardımcı olucaklardır :eyv :)

BamBam

Murat ÖZDEMİR ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yarın benim coupeyi başkent oto sanayiinde benim ustaya götürücem, biraz bakım, arka torsiyonların düşürülmesi vs.vs. işim uzun sabahtan ordayim istersen bi gel gösterelim...Hatta bizim semih kesin gelicek işleri yoksa diğer gençleri de çağırır 3-5 coupe toplaşır derdini çözmeye çalışırız...

Son düzenleme:

cold

Kerem Uluca,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
vallaha ustam çook sevinirim. benim komşum gnc jant ın sahibi onun oto 88 de tandıkları varmış hatta orda bunların çiğerinden iyi anlayan bi ustayada sahipmiş . yarın ivediğe gidicem sabahtan baktım anlamıyolar veya hesap şişirmeye gidiyolar kaçar direk oraya gelirim sana ulaşıcağım bi numaran varsa pm atarsan sevinirim.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
vallaha ustam çook sevinirim. benim komşum gnc jant ın sahibi onun oto 88 de tandıkları varmış hatta orda bunların çiğerinden iyi anlayan bi ustayada sahipmiş . yarın ivediğe gidicem sabahtan baktım anlamıyolar veya hesap şişirmeye gidiyolar kaçar direk oraya gelirim sana ulaşıcağım bi numaran varsa pm atarsan sevinirim.

Başka yere gitmeden önce direk bizimkilerin yanına git derim,bu kadar Coupe ci bir yerde toplanıyorsa vardır bir bildikleri...:eyv

cold

Kerem Uluca,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tekrar merhabalar. geçen gaz rölantisi sıkıntısını dile getirmiştim. lpg ayarlarını yapınca araç düzeldi devir yükselmesi 3000 4000 lere çıkmıyor artık:) murat ve dier coupe ci arkadaşlarda sağolsunlar yardımcı oldular aracın yağını deiştirdik başkent oto sanayide. forumdaki yazan yardımcı olan herkese teşekkür ederim :) yalnız bi şeyler daha sormak istiyorum sizlere. araç artık devir yükseltmiyor ama devir düşürüyor ve stop ediyor tekleme sorunum vardı bujileri deiştirice o sorunumda kayboldu. ama stop var bu seferde dalgalanmada çook fazla yaşanmaya başladı.. bunun sebebi tamamen tüpten kaynaklı ve ben bunu söktürmek istiyorum.. araçtaki tek sorunum devirle ilgili 3 4 ustaya yine gösterdim yok subab ayarı yok gaz kelebeği gaz valfi diip duruyolar bende böyle olmayacağını anladım aldığım adamı aradım o sorunu ben çözemedim aracı satmamın tek sebebide budur dedi ve haklıda başka hiç ama hiç bi sorunu yok.. herşeyini yaptırmış adam çıkma gaz kelebeği taktirmış tertemiz.. valf i deiştirmiş bujilere baktırmış oksijen sensörü deişmiş ama sorun kısa süreli olarak çözülmüş hep 1 2 hafta sonra tekrardan yapmış rolanti sorununu bi tek subap ayarı yaptırmamış adam..hesapladım gazda yakışım normal şehir içi kullanım 185-220 kuruş benzinde 300 - 335 bujiler deiştikten sonra dahada düştü. aldığım adamda söktürücektim ama lpgsiz die satılmaz düşüncesiyle söktürmedim dior. montajını sordum bilmiyor. sıralı sistemde söktürdüğüm zaman bu kit i bana maliyeti ne olur? lpg ruhsata işli.lpg kitini kaça okutabilirim?atiker marka çok nokta enjeksiyonlu sıralı sistem lpg varmış..nereleri delmişlerdir sizce? delik kapatma vb işlemler uygulamayı düşünmüyorum delinmiş bütün parçaları deiştirip benzine göre tüm ayarlarını yaptırıp subabları ayarlatıp öyle kullanıcam. ne dersiniz? en azından gerçekten sorunsuz bi araç olur düşüncesindeyim.yoksa bu gaz ayarı muhabbetine ben daha çook sanayiye taşınırım..cevap yazan herkese şimdiden teşekkürler :)