Yazılım güncelleme sorunu

Yusufeneskrbn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar Talisman aracımı güncellenmesi için servise bıraktım aracım 2016 touch neyse bugün güncellensin diye bıraktım aracımı aldığımda herşey yolunda gibi duruyordu ama neğersem çok büyük bir problemim varmış orjinal servis güncellemesine rağmen multisense çalışmıyor hayalet göstergedeki kadranlardan sadece eco var ve araba multisense tuşunun ordaki ışıkta sönük multisenseden mod değiştirsemde bir tepki yok hala aynı modda olduğunu hissediyorum gaz tepkisi direksiyon ağırlığı sabit kalıyor ve bu benim canımı çok sıktı Talismanımı resmen klasik bir araba gibi kullanıyorum mod vs değiştirsemde işlemiyor kadranlarımdan sadcee eco var lütfen yardım edin servise yine götürücem ama neden böyle olduğunu anlamadım orjinal serviste güncelletmeme rağmen böyle bir sorun olduğunu görünce belki başkasının başınada gelmiş olucağını düşündüm :( ve birde arabayı eco modda bile bıraksam açtığımda neutral modda oluyo hep güncelleyelim dedim gruptaki olumlu dönüşlerden dolayı ama keşke güncellemeseydim yardım edecek biri varmı :((

KURT

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle geçmiş olsun,tekrar aynı servise göstermenizde fayda var.

kerim_elk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim araç megane4 aracın multimedya sistemi serviste 2.2.19.300 versiyondan 7.0.24.166 versiyona yükseltildi. Fakat ilk gün yapılan işlemlerde yazılım yüklemesi yarıda kaldığından aynen sizin belirttiğiniz gibi araçtan bihaber bir multimedya vardı araçta. Modlar yoktu. Geri vites atınca geri vites görüntüsü gelmiyordu. Sıcaklık vs ekrandan gitmişti. Klimaya müdahale edemiyordum. Merkez ile yapılan görüşmeler neticesinde araç tekrar çağırıldı ve yükleme başarılı bir şekilde yapıldı her şey normale döndü. Sizin sorununuz da çözülecektir fakat ne gariptir ki bunu servisin uyanması gereken bir husus o şekilde aracın teslim edilmesi pek manidar geldi bana. İşin ardını bırakmayın.

Yusufeneskrbn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende düzelttirdim aracımı servis bi haber valla

himrag

Kayıtlı Üye
09-Aydın
Ben 30 Mayıs'ta Bolu Ünsal Renault Yetkili Servisinde Talisman aracımın R-Link2 Multimedya Sistemini 2.2.19.300'den 7.0.24.166 versiyonuna yükselttirdim. Yaklaşık 2 saat kadar serviste kaldı aracım. Ardından Ramazan Bayramı tatili için İzmir'e uzun yola çıktım. Şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım. Servis gayet başarılı bir şekilde yükleme yapmış anladığım kadarıyla. Özellikle ses sistemi daha güzel ses vermeye başladı. Önceden sesi sonuna dayamak zorunda kalırdım, şimdi 2-3 kademede bile güzel ses alıyorum. Karşılama müziği de değişmiş. Güncelleme yapılmasını tavsiye ederim.

Yusufeneskrbn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
7.0.24.163 benim sürümüm nedense farklı aslında sebebini araştırmak istiyorum ama şimdi yeniden bozulur diyede güvenemiyorumda

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
7.0.24.163 benim sürümüm nedense farklı aslında sebebini araştırmak istiyorum ama şimdi yeniden bozulur diyede güvenemiyorumda
Aracınızda 7 inch ekran varsa 166 yerine .163 olarak çıkar en son güncelleme versiyonu.

Yusufeneskrbn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hee anladım ondan demekki çok teşekkür ederim valla içimdeki şüphe gitti çok sağolun