YEE clio açık hava filtre uygulaması

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güzel olmuş sistem kardesim, ayrıca senin tüp regülatör'ün nerede duruyor, birde Tony'nin dedigi gibi borunun etrafına yalıtım yaparsan daha iyi olur ben yaptım 2 metresini 2 liraya aldığım bir malzeme var 105 derece sıcaklığa kadar dayanıyor resmini ekliyorum

Hocam teşekkürler.

Benim regülatör senin resimdekiregülatörle aynı hizada ama aşağıda. Bu nedenle filtreye engel olmuyor.

Bu malzemenin adı nedir?

GoKaLp

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam teşekkürler.

Benim regülatör senin resimdekiregülatörle aynı hizada ama aşağıda. Bu nedenle filtreye engel olmuyor.

Bu malzemenin adı nedir?

senin regülatör montajını güzel yapmıslar benimkini koydular yukarı çok engel oldu bana, malzemenin adını bilmiyorum ama yalıtım malzemesi satan yerlerde bulursun genelde sıcak su borularında kullanıyorlar sünger gibi bir malzeme zaten göreceksin çırtladığım yerler hemen yırtıldı

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
senin regülatör montajını güzel yapmıslar benimkini koydular yukarı çok engel oldu bana, malzemenin adını bilmiyorum ama yalıtım malzemesi satan yerlerde bulursun genelde sıcak su borularında kullanıyorlar sünger gibi bir malzeme zaten göreceksin çırtladığım yerler hemen yırtıldı

Hocam senin aracın fotoğrafına tekrar baktım şimdi, hava filtresine soğuk hava sağlayan başka bir tesisat varmı sende?

Yoksa panjurdan aldığı ile mi idare ediyor?

GoKaLp

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam senin aracın fotoğrafına tekrar baktım şimdi, hava filtresine soğuk hava sağlayan başka bir tesisat varmı sende?

Yoksa panjurdan aldığı ile mi idare ediyor?

yok kardesim sadece panjuru kestim ben baska bir tesisat yok yapıcaktım ama sattığım için arabayı yapmıycam birsey

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlısı olsun Barış abi İzmir olarak bi buluşma daha yapalım da sesini duyalım aracın... :)

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlısı olsun Barış abi İzmir olarak bi buluşma daha yapalım da sesini duyalım aracın... :)

Eyvallah güraycım. Buluşma oldu da gelmedikmi , sesini duyurmadık mı?

İzmir çok pasif bu aralar. Herkes tatilde sanırım

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eyvallah güraycım. Buluşma oldu da gelmedikmi , sesini duyurmadık mı?

İzmir çok pasif bu aralar. Herkes tatilde sanırım

Pasif kaldık evet abi... :)
Akhisar'da iken var mıydı hava filtresi:soru

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
K7M filtre ile çok iyi olur maşallah :)