yeni aldığım 2010 meg3 coupe hakkında

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dün itibariyle clio 4ümü satıp 2010 megane 3 coupe 1.5dci dynamic model almış bulunmaktayım aracımı çok sevdim ve beğendim hatta uzaktan Antalyaya getirirken 1280km kullandım daha da mutlu oldum12 3 aracın sorununun 1i sürücü kapısı kilit mekanizmasının çalışmaması bunu bilerek aldım ama daha da önemlisi araçta karttaki kilit tuşuna 2 kez basınca cam kapatma özelliği var ama eller serbest özelliği çalışmıyor... kapı kolları içinde siyah sensör parçaları var ama araca kartı takmadan da çalışmıyor.. 2010 kasalarda bu fonksiyon yokmudur?? birde dikiz aynaları elektrikli katlanır değil lagunada o donanımda katlanır halbuki... araçta bixenon gibi özellikler varken bunlar olmaması düşündürücü... usb portu bulamadım teybin altında aux çıkışları var ama usb girişi bulamadımhehe dizel araçlara yabancı olmama rağmen 1280km rampalı karışık yolu klima hep açık 2 yetişkin ve hız 130-150km/h lerde geldik yaklaşık 250tl mazot tüketimi oldu bence harika bir değer, zamanla alıştıkça daha da düşürebileceğime inanıyorum... far camlarında yaşı gereği biraz solma mevcut bunu antalyada nasıl yaptırabileceğim hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim:eyv birde aracın kullanma kılavuzları ve kitapçıkları kaybolmuş bu yıllar üretilen aracın bu kitapçıklarını nasıl temin edebilirim? mesela teyp ayarları bana baya karışık geldi ama... bana bu aracın hassas noktaları genel kullanım önerileri ve vites değiştirme aralıkları hakkında paylaşım yaparsanız çok sevinirimqw yeni plakası çıkınca resimleri ekleyeceğim

Mr.Clio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı uğurlu olsun kardeşim allah utandırmasın

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi hayırlı olsun toplarsın aracı çabucak zamanda çözersin hepsini kazasız belasız yazamadım sana taşınma işimiz vardı kusura bakma .

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı uğurlu olsun kardeşim allah utandırmasın
çok saolasın abicim cümlemize inşallah:bravo

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi hayırlı olsun toplarsın aracı çabucak zamanda çözersin hepsini kazasız belasız yazamadım sana taşınma işimiz vardı kusura bakma .
sorun değil kardeşim ne demek ben aldım bi araba ama özelliklerini keşfetmek için yardımlarına ihtiyacım olacak:eyv

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun.:eyv

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracınız hayırlı olsun, Allah kaza bela göstermesin.

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abiler kardeşler Allah razı olsun hepinize:eyv sorularımla alakalı yardımcı olabilecek kimse yokmudur??

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sorularım hakkında fikri olan yokmudur??

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
clio 4 sahipleri sayfasında ki gibi ilgilenen yok sanırım bu sayfada. Yinede teşekkür ederim.