Yeni aldığım broadway'in ön ve arka tamponun üzerindeki şişmeler

aliok1

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhabalar.Foruma yeni üye oldum.Yeni aldığım broadway'in ön ve arka tamponun üzerindeki şişmeler var.Yani tamponların bazı üst kısımları düzgün değil yer yer küçük yumurta büyüklüğünde şişmeler var.Bu şişmeler nasıl yok edilebilir.Bana pahalıya patlarmı?
Aracın yan çıtalarıda tam düzgün değil ben karşıdan bakınca ok gibi dursun istiyorum.Bu keyfe keder arızaları sanayide kim yapar .Bana kaça patlar .Aracı yeni aldığımdan biraz acemiyim.Tavsiyelerinize ihtiyacım var.

<script src='http://img23.imageshack.us/shareable/?i=dsc02169o.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript> </noscript>

<script src='http://img156.imageshack.us/shareable/?i=dsc02170s.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript> </noscript>

<script src='http://img862.imageshack.us/shareable/?i=dsc02167.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript> </noscript>

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hoşgeldin abi üye tanıtımlarından kendini kısaca tanıtırsan seviniriz:eyv..tamponlarda genelde her brodwayde olan bir mevzu..

turbogtr55

Ahmet KAYMAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Düzeltilebilecek birşey olduğunu sanmıyorum ama belkide vardır onunda bir çaresi...

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
en iyi çaresi bence yenisini almak yada 2.el temiz bulup almak..genelde bakıyorum her broadwayde var bu sıkıntı..güneşten olsa gerek...

turbogtr55

Ahmet KAYMAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
en iyi çaresi bence yenisini almak yada 2.el temiz bulup almak..genelde bakıyorum her broadwayde var bu sıkıntı..güneşten olsa gerek...

2. el alırsın abi kısa zaman sonra oda böyle olur... en iyisi "imkan varsa" orjinal yenisini almak ve arabayı yakıcı güneşten olabildiğince muhafaza etmek

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eger uzun vadeli binilecekse evet katılıyorum en mantıklısı bu:eyv

aliok1

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Pattex diye bir yapıştırıcı varmış galiba.Tampon işi ile uğraşan ustalarbu kabaran yerleri yapıştırıyormuş galiba.

By_Clio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Her Broadway'larda Görünen Durum...:eyv

turbogtr55

Ahmet KAYMAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Pattex diye bir yapıştırıcı varmış galiba.Tampon işi ile uğraşan ustalarbu kabaran yerleri yapıştırıyormuş galiba.

Kısa vadede çözüm olabilir belki ama çok dayanmaz bence...
denemenin bi zararı olmaz

Nemesis

Özgür TURHAN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yan sanayi tamponların hepsinde oluyor bu ama orjinal olanlarda pek sıkıntı yok. :eyv