atacanaslan

RK CLİO III,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun abi, Kazasız belasız :)

Renocu06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı uğurlu olsun, iyi günlerde kullanınız.
Zamanla araca alışırsınız. Performansı 110 luklara göre düşüktür ama 90 lık olması yakıtta faydanıza. Güzel bir araba, ben FLU aldığıma memnunum. :eyv:eyv

yakupacar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
baya şimdi yan yattı yatıcak hissi :slc ama alıştım virajlarda yavaşlıyorum, efendi efendi giriyorum :eyv

Mert Koç

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
baya şimdi yan yattı yatıcak hissi :slc ama alıştım virajlarda yavaşlıyorum, efendi efendi giriyorum :eyv

Gir abicim korkmadan gir dene aracı tabi biraz daha alıştıktan sonra :) Ümraniye-Kartal da ikamet ediyorsunuz sanırım Ataşehir'de oturuyorum bende müsait bir zamanda mini bir buluşma yapalım :)

yakupacar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gir abicim korkmadan gir dene aracı tabi biraz daha alıştıktan sonra :) Ümraniye-Kartal da ikamet ediyorsunuz sanırım Ataşehir'de oturuyorum bende müsait bir zamanda mini bir buluşma yapalım :)

:eyvhaklısınız biraz alışıyım ben virajlardan korkacağıma virajlar benden korksun :silah
kartalda çalışıyorum ümraniye de oturuyorum buluşuruz abi en yakın müsait bi zaman da .

cagatay53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet dostum performans düsük olur belki ama motor sesi de bu oranda çok düşük olacak.Bence 110 a göre 90 hp de motor sesi çok dusuk ve hoş

Hayırlı uğurlu olsun, iyi günlerde kullanınız.
Zamanla araca alışırsınız. Performansı 110 luklara göre düşüktür ama 90 lık olması yakıtta faydanıza. Güzel bir araba, ben FLU aldığıma memnunum. :eyv:eyv

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Hayırlı olsun.:eyv

nurettinipek

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun allah kaza bela vermesın