Yeni Arabam Clio Mk4 :)

tUGRULL

Tuğrul ÖZTÜRK , f(7)R Coupe,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok teşekkür ederim. Bugune kadar bütün arabalarımda apaçiliğe kaçmadan orjinal ekipmanlar ile küçük modifiyeler yaptım.

Pedal seti bende bulamadım henüz oyüzden takmadım.

Sahibinden.com'da gezerken görüp aldım, yazı oyulup içi boya ile doldurulmuş. Yani yazının sökülme silinme ihtimali yok.

aynen kardeşim..şimdi pedal seti araştırdım bende sahibindende fln ya cok fena setler war ama Kahretsinki Renault için yok yada momo fln buldum.. bakarmısın şuna ya Peugeot icin war mesela honda vb hepsi war yahu Renault yok adama msj attım reno içinde warmı yapın alcaz dedim :)

Peugeot manuel vites spor pedal seti NETRON dan - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 111599117
Momo universal spor pedal seti NETRON dan - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 113138334
Renault Sport Ayak Dayama - megane clio fluence laguna twingo - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 76445183

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah yaptığınız işlemler cidden ufak ama hoş detaylar.

MatraX_07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hey maşallah
B segmentinde lider olduğunun kanıtı bunlar

serkanaygün

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah diyelim. Zaten güzel bir araba, yapılan dokunuşlarla da daha güzel olmuş :) Güle güle binin.

Sami Demirpaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynen kardeşim..şimdi pedal seti araştırdım bende sahibindende fln ya cok fena setler war ama Kahretsinki Renault için yok yada momo fln buldum.. bakarmısın şuna ya Peugeot icin war mesela honda vb hepsi war yahu Renault yok adama msj attım reno içinde warmı yapın alcaz dedim :)

Peugeot manuel vites spor pedal seti NETRON dan - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 111599117
Momo universal spor pedal seti NETRON dan - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 113138334
Renault Sport Ayak Dayama - megane clio fluence laguna twingo - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 76445183

Pejo için olan güzelmiş.

Ayak dayama biraz küçük oyüzden taksam mı takmasam mı diye düşünüyorum.

aynen sami yapalım elimde malzemede mevcut 1 haftaya satışa koyarız clio 4 birebir oluyorsa ayak dayama birde pedal seti yapmak lazım :)

Ara ozaman beni ölçü mölçü ne lazımsa ayarlayalım birşeyler :)

Sami Demirpaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah yaptığınız işlemler cidden ufak ama hoş detaylar.

Çok teşekkürler.

hey maşallah
B segmentinde lider olduğunun kanıtı bunlar

Evet kendi segmentinde :)

Maşallah diyelim. Zaten güzel bir araba, yapılan dokunuşlarla da daha güzel olmuş :) Güle güle binin.

Çok teşekkürler. Abartı olmadan daha fazla şeyler yapacağım..

bu hafta biraz yogunlugum varda haftaya cumartesı aksamı ısın yoksa haberlesıp bulusalım alalım olculerını bıtırelım olayı :)

Numaram duruyorsa ara musait olunca yaparız.