Yeni Arabam

ataman67

Ataman YÜCESAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şimdi Renginden Eser Yok Boyaya Verdim Perşembe Günü Çıkıcak Resimleri Paylaşırım Ön Arka Tamponlar Kapı Fitilleri Stepway Yazılırı Kapı Eşikleri Filan Kırmızı Kalıcak Boyanacak Yerler Kaput Üstü Tavan Kapılar Bagajı Actığımız Yerler.

YAVUZ

Ali Yavuz Bengüoğulları,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun güle güle kullan ..bence dacia nın yaptığı en iyi model..

mert hitay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun maşallah kazasız belasız..:eyv bu modelini çok seviyorum dacia'nın :eyv

Yavuz3034

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracın hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela göstermesin. Araçı sıfırmı almışsın belliki aracı kullandın izlenimlerin artıları eksileri yakıt durumu nedir kilometre kaç kuruş yakar ortalama bunları paylaşırmısın bizimle. Bende bu aracı almayı çok istiyorum açıklamalarını özellikle bekliyorum :)

ataman67

Ataman YÜCESAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araç Ticari Kullanacağım İçin 20bindeki bakımı 15binde yaptırın dediler araba suan normal yakıyor konfor filan herşeyi cok iyi

YiGitalp

ID=04, R5 Coupe,
Genel Başkan
Bilgi Girilmemiş
Evet Kardeşim Ticari Olucak.

Allah kaza,bela,ceza vermesin araç çok güzel maşallahı var...:eyv

Ama uyarmadan edemeyeceğim kardeşim dediğiniz kişi 35 yaşında lütfen yazarken biraz dikkatli olalım...:)

iyi forumlar...:eyv

ataman67

Ataman YÜCESAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracın hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela göstermesin. Araçı sıfırmı almışsın belliki aracı kullandın izlenimlerin artıları eksileri yakıt durumu nedir kilometre kaç kuruş yakar ortalama bunları paylaşırmısın bizimle. Bende bu aracı almayı çok istiyorum açıklamalarını özellikle bekliyorum :)

Alırsan Ateş Kırmızı Al.