< Yeni aracım --> Alfa 156 1.6 Twin Spark >

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam aracınız hayırlı ugurlu olsun allah kaza bela vermesin. yakışı nasıl acaba ortalaması falan cok mu yakıyordur ki merakımdan sordum

Saniyorum 7-9 litre arasi yakacak sehir icinde. Ancak 2.0la yakit ortalamasi hemen hemen ayni, kasa agir. Temiz bir 2.0 distinctive bulunursa, alinabilir (selespeedler problemli makineler).

Tesekkurler ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeşim Allah kaza bela göstermesin. Hayırlı ugurlu olsun cok sevindim.Güzel büyük geniş ve güvenli bir arac almışsın. Onur abinin dedigi gibi Semih Jr. ın nasibiymiş :) inşallah 159 larıda görürüz dedigin gibi. 2006 yılında kullanmıştım bir kac gun full olanını .Koltuga oturunca cok tatlı bir huzur ve güven veriyordu arac o anı hiç unutmamışımdır.Tekrar hayırlı ugurlu olsun kazasız belasız sürüşler dilerim. Jantları büyütelim semih 159 un cok kollu jantı varya ondan takalım mutlaka acayip güzel oluyor araba anında değişiyor haberin olsun :)

2008_autodelta_alfa_159_jant_886173.jpg

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun, kazasız belasız inşallah. İtalya'nın kaliteli markası. :eyv

excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun dostum :eyv kazasız belasız...alfa hastalıktır; italiano tarz :)

hatayye81

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız işallah:eyv

ÖZGÜR G

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu tarz araçlar bir bilenden alınıp bir bilene gidiyor...Harika makina,bende lancia deltayı alırken,159 ile lancia arasında gidip gelmiştim.İtalyanlar çok güzel evet fakat ikinci elleri sıkıntılı,ikinci eldeki sıkıntılarını bilerek alıyor ve bir bilene anlayana satmak zorunda kalıyorsun... Lancia deltanın daha nasıl bir marka ve hangi ülkenin olduğunu bilmeyen ........... galericiler var.inşallah satmak istediğindede istediğin fiyata satarsın.Güle güle kullanman dileklerimle:eyv

MeganeSport

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
abiimm hayrlı uğurlu olsunn Allah kaza bela vermesın.. yenge hanım ve ufak misafirler güzel günlerde binin inşAllah ;)

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayılı uğurlu olsun allah en güzel günlerde kullanmayı nasip etsin.

dinc.ihsan

İhsan DİNÇ
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı uğurlu olsun. Güzel günlerde kazasız belasız kullanırsın umarım.