Yeni Aracım Laguna II Faz II 1.6 Privilege

tekno06

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Laguna II Faz II 1.6 Privilege

56.000 km'de.

10bin km önce takılmış PRİNS marka simit tanklı LPG sistemi.

-ABS, ESP, ASR

-KEYLESS GO Uzaktan kumandalı araç kartını cebinizden hiç çıkarmadan araca yaklaşıp, elinizi kapı koluna dokundurunca merkezi kilit otomatik açılır. Kartı yine cebinizden çıkarmadan Start düğmesi ile araç çalıştırılır. Aynı şekilde kart cebinizdeyken araçtan uzaklaştığınızda merkezi kilit otomatik kilitlenir.

-Hız Sabitleyici: Aracın hızının kaça sabitlendiği ekranda gösteriliyor. Hız arttırma, azaltma ve resetleme tuşlarının direksiyon üzerinde oluşu oldukça kullanışlı.

-Hız Sınırlayıcı: İstenilen max hız sınırı ayarlanabilir. Sollama için dip gaz yapıldığında devreden çıkar. Hızınız sınırın altına düştüğünde otomatik tekrar devreye girer.

-Otomatik El Freni. Araç harekete başlayınca, debriyajı bırakınca kendi el frenini otomatik bırakır. Stop ettiğinizde anda da otomatik çeker. Ayrıca kısa duraklamalarda çekmek isterseniz manuel düğmeside vardır.

-HİLL HOLDER: Yokuş kalkış desteği. Yoğun ve rampalı trafiklerde son derece kolaylık sağlar.

-Far Sensörü

-Yağmur Sensörü

-Mesafe göstergeli arka park sensörü.

-FOLLOW ME HOME: Farları araç kartından açabilirsiniz 30 sn. sonra kendiliğinden söner. Yada inerken far kolunu kendinize çekince devreye girer.

-ADAPTİF XENON FARLAR: Yolun durumuna ve aracın arka yüküne göre otomatik olarak aşağı-yukarı, sağa-sola hareket ederek en uygun aydınlanmayı sağlar.

-Sunroof: Düz ve ters yönlerde toplam 9 kademeli açılır tavan.

-Orijinal CABASSE Teyp: Dahili 6'lı CD çalar ve anfi.

- Çift Bölgeli full otomatik klima.

-Lastik basınç ve lastik arıza sensörü.

-Tüm privilege larda olmayan far yıkama mevcuttur.

-Yarı deri koltuklar.

-Fonksiyonel ileri-geri, aşağı-yukarı hareket eden yanmaz yıpranmaz deri direksiyon.

-Ön ve arka sis farları.

-16'' orijinal privilege jantları.

-OTOMATİK KATLANIR DIŞ DİKİZ AYNALAR.

-Otomatik kararan iç dikiz aynası.

-Soğutmalı torpido ve kolçak.

-Ön ve arka kol dayama.

-Açıldığında otomatik yanan güneşlik aynaları ışıkları.

-Arka camda ve arka kapılarda orjinal güneşlik perde vardır.

-4 adet 12 V elektrik çıkışı vardır.

-Karanlıkta arabadan inerken ayak altınızı aydınlatan kapı ışıkları.

-Subwoofer bağlantısı vardır.

IMG_8079_zps4ea75d2a.jpg

IMG_8078_zps096cd878.jpg

IMG_8076_zps0e8c60f3.jpg

IMG_8072_zpsfd3c4d65.jpg

IMG_8065_zps4ca8dd6d.jpg

IMG_8056_zps2dfd7963.jpg

1456656_10201351515288556_1509192155_n.jpg

Son düzenleme:

tekno06

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracımı tanıtıyım dedim ama vazgeçtim bu ne arkadaş ya webmaster hiç mi ilgilenmiyor siteyle. Ben de webmasterım, stilotr.net sitesinin kurucusuyum. Bu site hiç olmamış. webmaster arkadaş her kimse sistenin toparlanması için yardımcı olabilirim.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Maşallah...

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Aracımı tanıtıyım dedim ama vazgeçtim bu ne arkadaş ya webmaster hiç mi ilgilenmiyor siteyle. Ben de webmasterım, stilotr.net sitesinin kurucusuyum. Bu site hiç olmamış. webmaster arkadaş her kimse sistenin toparlanması için yardımcı olabilirim.
Senden başka bu şekilde copy-paste yapan olmadığından web master arkadaşımız düşünememiş kusura bakma,adam nerden bilsin foruma resim yükleyemeyeceğini...

• Beğen
Tepkiler: ApSUVai

ApSUVai

B A Ş K A N,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Enteresan Bir Giriş Olmuş Neyse
Maşallah Diyelim Lagunaya

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Lagunaya maşallah. Biliyorum o lagunayı sahibi çizikden dolayı bir kaç parçasını boyatmış bende alacam bulabilirsem temizini.

tekno06

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Senden başka bu şekilde copy-paste yapan olmadığından web master arkadaşımız düşünememiş kusura bakma,adam nerden bilsin foruma resim yükleyemeyeceğini...

Sıkıntı mesaj düzenleme panelinde. Boş açılıyor. Bunu farketmediyseniz sadece standart üyelere özgü bir durumdur. Ama yinede her kullanıcı grubu için siteyi sık sık test etmiş olduğunuzu düşünerek bu problemin çözülemediğini düşünüyorum.

Her neyse bu sizin işiniz, ben artık siteyi dilediğimce kullanıp sevmediğim yerleri şikayet edeceğim tarafa geçtim. :)

Aracımın fotoğraflarını düzeltip yayınladığınız mesajı silmenizi rica ediyorum. Şimdi tekrar birinci mesajı düzenleyeceğim.

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bilmeden anlamadan bayağı kızmışsınız sallamışsınız ama bunları mail atarak adminimize ve bizlere iletseydiniz güzelce cevap alabilirdiniz ;)

tekno06

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bilmeden anlamadan bayağı kızmışsınız sallamışsınız ama bunları mail atarak adminimize ve bizlere iletseydiniz güzelce cevap alabilirdiniz ;)

Bunu bilinçli olarak yaptım. Adminin mesajımı okurkenki düşüncelerini benden daha iyi anlayan olmaz. :) Ben buna benzer onlarca mesajla karşılaşıyorum hergün. Sabır taşını aşındırıcı mesajlara dirayetli bir admininiz var, Allah başınızdan eksik etmesin. :)

laguna60

Kadir ÇAKIR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allah hayırlı uğurlu etsin,çok güzel araba almışsın maşallah.