Yeni aracımla beraber RFC ye üye oldum.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Ailemize hoşgeldin Cihan,iyi forumlar...:eyv

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aramıza hoş geldin, keyifli forumlar :eyv

dniz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hoşgeldiniz, aracınız hayırlı olsun.

blue megane

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hoşgeldinn arkadaşım :) keyifli forumlar

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cihan öncelikle hoşgeldin aramıza.. Keyifli ve aktif bir forumcu olursun umarım. Fluence için ise Hayırlı ugurlu olsun seni şaşırtmayacagını düşünüyorum.. Seçimin bence 10 numara olmus.Gerekli ve modifikasyon üzerine yapacağın değişiklikleri bizimle paylaşırsan bilmediğimiz birşey olursa bizde öğrenmiş oluruz...Biz naçizane Fluence paylaşımlarımızı Alt klübümüz olan Fluence Klübün de yayınlıyoruz...

Aramıza katılmana sevindim...

baybora

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cihan öncelikle hoşgeldin aramıza.. Keyifli ve aktif bir forumcu olursun umarım. Fluence için ise Hayırlı ugurlu olsun seni şaşırtmayacagını düşünüyorum.. Seçimin bence 10 numara olmus.Gerekli ve modifikasyon üzerine yapacağın değişiklikleri bizimle paylaşırsan bilmediğimiz birşey olursa bizde öğrenmiş oluruz...Biz naçizane Fluence paylaşımlarımızı Alt klübümüz olan Fluence Klübün de yayınlıyoruz...

Aramıza katılmana sevindim...

Teşekkürler arkadaşlar, ilk yapacğım değişiklik opsiyon olarak sunulan navigasyon sistemini ortalama yarı fiyatına uygulamak olacak, arka rüzgarlık ve koyu camlar ise istek listemde.

Saygılar...

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler arkadaşlar, ilk yapacğım değişiklik opsiyon olarak sunulan navigasyon sistemini ortalama yarı fiyatına uygulamak olacak, arka rüzgarlık ve koyu camlar ise istek listemde.

Saygılar...

arka rüzgarlık, cam filmi, xenon far sis, cam tavan gorunum, fiber sporkit, 3.5 yada 5 cm yay , govde rengi tamponlar ve ve ve chip tuning aracınız tr'De tek olur :)

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş

Saygılar...

Yapım aşamalarını ve fotolarını bizimle paylaşırsan seviniriz...