Yeni Başlayanlar İçin Bilgisayara DDT4ALL Kurulumu ve Tanıtımı Nasıl Yapılır?

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Herkese merhaba.

Bu videoda sizlere, DDT4ALL programını kullanarak Renault, Dacia ve bazı Nissan otomobil modellerinde gizli özellik açmak isteyenlere ve yeni başlayanlara, ddt4all programını nasıl kuracaklarını, ELM327 OBD2 cihazının ddt4all programı tarafından kullanılabilmesi için bilgisayara sürücü dosyalarının nasıl yükleneceğini tarif ettim.

İyi seyirler.

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler

ErdlK

Kayıtlı Üye
35-İzmir
Elinize sağlık , ben en baştan yükleyene kadar baya bir araştırmak zorunda kalmıştım. Hepsini bir video da toplamışsınız , süper . :bravo

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli

b2kdeli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dt4all olarak hangi cihazı önerirsiniz

Canavar113

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2015 Kadjar sahibiyim Hakan Bey vesilesi ile bir cok gizli özelligi actim tesekkurler tekrar.
Geçenlerde bir kadjar ilaninda Araca yaklasinca sinyal ve gündüz farlarinin yanarak aracicin selamlama ozelliginin acildigini yazmıştı.
Sayin Befe konuya bir el atarsaniz sevinirim.
Sağlicakla kalin tesekkurler.

kemalu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2015 Kadjar sahibiyim Hakan Bey vesilesi ile bir cok gizli özelligi actim tesekkurler tekrar.
Geçenlerde bir kadjar ilaninda Araca yaklasinca sinyal ve gündüz farlarinin yanarak aracicin selamlama ozelliginin acildigini yazmıştı.
Sayin Befe konuya bir el atarsaniz sevinirim.
Sağlicakla kalin tesekkurler.
forumda gizli özellikler konusunu arayın orada açıklaması var.

Canavar113

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
forumda gizli özellikler konusunu arayın orada açıklaması var.
Verdiginiz bilgi cok isime yaradi tesekkurler.
Sayin Befe nin videolarinda bahse konu bir videoyada rastlamadim. Forumu hergun takip eden gizli ozelliklerle alakali hemen her konuyu okuyup, geregini duyduklarimi ddt4all ile kendi aracima uygulamis biri olarak tekrar soruyorum.
Araca yaklastigimda arac sinyal ve gundüz farlarini yakarak selamlama yapmasini saglayan bir gizli ozellik varmis.Kadjar aracina uygulayan kisilerin oldugunu ogrendim.
Yolunu ,yordamini ,varsa konunun yerini bilen veya Sayin Befe gibi uygulama yetisine ve bilgisine sahip icerik ureten arkadaslar yardimci olursa sevinirim.

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ErdlK

Kayıtlı Üye
35-İzmir
Verdiginiz bilgi cok isime yaradi tesekkurler.
Sayin Befe nin videolarinda bahse konu bir videoyada rastlamadim. Forumu hergun takip eden gizli ozelliklerle alakali hemen her konuyu okuyup, geregini duyduklarimi ddt4all ile kendi aracima uygulamis biri olarak tekrar soruyorum.
Araca yaklastigimda arac sinyal ve gundüz farlarini yakarak selamlama yapmasini saglayan bir gizli ozellik varmis.Kadjar aracina uygulayan kisilerin oldugunu ogrendim.
Yolunu ,yordamini ,varsa konunun yerini bilen veya Sayin Befe gibi uygulama yetisine ve bilgisine sahip icerik ureten arkadaslar yardimci olursa sevinirim.

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Elinize sağlık , bende Befe üstadın videoları sayesinde kendi araçlarımın gizli özelliklerini açmayı başarmıştım . Tüm videoları dikkatlice izlenmeli bence de. Dışardan yaklaşıldığında Karşılama konusunda bildiğim kadarıyla bu özellik açılamıyor , bende Koleosumuz için araştırmıştım baya ama bir çözüm bulamamıştım. Aktif edilme imkanı varsa gelişmeleri paylaşırsanız memnun olurum . R-link ten karşılamayı aktif etmeme rağmen çalışmamıştı. Karşılama olan araçlarda aynanın altında ayrıca ışıklar oluyor bildiğim kadarıyla .

Son düzenleme:

kemalu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Elinize sağlık , bende Befe üstadın videoları sayesinde kendi araçlarımın gizli özelliklerini açmayı başarmıştım . Tüm videoları dikkatlice izlenmeli bence de. Dışardan yaklaşıldığında Karşılama konusunda bildiğim kadarıyla bu özellik açılamıyor , bende Koleosumuz için araştırmıştım baya ama bir çözüm bulamamıştım. Aktif edilme imkanı varsa gelişmeleri paylaşırsanız memnun olurum . R-link ten karşılamayı aktif etmeme rağmen çalışmamıştı. Karşılama olan araçlarda aynanın altında ayrıca ışıklar oluyor bildiğim kadarıyla .
https://www.youtube.com/watch?v=MGav_rB9qM8