Yeni Bir Fluence Aldım :D Fakat?? :(

akgul1600

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayirli olsun benimde 1.5 dci icon fluencesim var alirken rlink ve beyond paketi ile birlikte aldim gayet memnunum 110 bg olmasi güzel özellikle 2000 devirin üstüne çiktiğinda turbo devreye girdiğinde arabanin nasil öne doğru firladiğini göreceksin rlink te olsa gerçekten iyi olurdu birçok özeliğe sahip fabrika çikişi takiyorlar daha sonra takilmadiği söylemişlerdi fakat ona benzeyen versiyonlarida gittigidiyor com bulabilirsi sanirim nevoks olabilir forum sitesinde taktiranlarin resimlerini görmüştüm bi araştir istersen.

akgul1600

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
[h=1]necvox dva 9944 hd renault megane 3 fluence oem[/h] (#81510135

iNANLAR COTECH

Bilgi Girilmemiş
Merhaba Renaultfabclup Üyeler Aranıza Yeni Katıldım Ve Bu Benim İlk Konum 2 Gün Önce Fluence 1.5 dci icon 110 hp Aldım :)) Çünki Abim Öyle İstedi Ben İse 90 hp Olanını Almak İStedim Çünkü 110 HPde R Link Paketi 2000 Tl Ekliyordu Ama 90 BG Olanın Fiyat Biraz DAha Düşük R-link Paketini Ekletince Fiyat Yine Aynı Oluyordu Ve Bu Paketi Çok İstedim Ama Olmadı :(( 110 hp Diye Tutturuldu Bir şey Diyemedim Benim Merakım Şu İleride R Paketi Ekletilebilirmi İçerisinde Hazır Sistem Varmı YOksa Araç Konsolu Komple Sökülmek Zorunndamı Kalır Kablo Tesisat Vs. İçin Araç Elektroniği Bilgisi Sahip Arkadaşlar Bu Konuda Yardımınızı Bekliyorum Teşekkürler
öncelikle aracınız hayırlı olsun R-link paketi sonrada eklenmiyor.Çünkü araın tüm tesisatı ile birlikte bi bütün olarak tasarlanıyor ve o şekilde satılıyor.Kazasız ve iyi gnlerde kullanmanız dileği ile..

ArdaAhmet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracı daha teslim almadım kredilerine imza attım ama daha teslim almadım bayiden çıkmadı konup iptal edip r link modellisini spariş edicem zaten bize verdikleri araç teşir aracı satıcı bunu alın diye çok ısrar abim aldı ve benim sinirler tavan yaptı hiç içime sinmeyen bir araç birde göz boyama babında cama vakumlu dandik bir navigasyon verdileri ses sistemi diğer boş fluencelerle aynı hiç bir fark yok berbat cuma günü teslim alacaktım en iyisi iptal edip yeni spariş etmek

ArdaAhmet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
R link paketini sonradan yaptırırım die düşündüm ama said beyin dediği gibi tesisatında değişmesi gerekiyorsa hem orjinalliği bozulur ve düzen tutmaz r link gerçekten çok iyi yeniden bir fluence alırsanız mutlaka olması gereken bir paket ilk defa sıfır araç alıyoruz ve kötü bir satış temsilcisine denk geldik umarım iptal ederler peşinatı daha ödemedim araç bayide ama kredilerine imza attım

ArdaAhmet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tavsiyelerinize ihtiyacım var arkadaşlar henüz aracı teslim almadım

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kredi parası sizin hesabınıza geçmediyse iptal edebilirsiniz. anladığım satış danışmanı acemi, onun yerine düşüncenizi satış müdürüyle konuşun...

ArdaAhmet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yoo direk onların hesabına geçti ama bu gün konuştum satış temsilcimle böyle birşey olamaz dedi napacam bilmiyorum dediğiniz gibi satış yöneticisi ile görüşeyim