Yeni bir laguna 3 İstanbul'a hoş geldi.

djcehennet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar forumda yeni sayılırım, şimdiye kadar hep bilgi alıp okuyup hafızaya atmak için misafir olarak katılıyordum fakat artık çok istediğim ve düzgün birşey alabileyim diye favori listemdeki birçok ilan için neredeyse Türkiye'yi dolaştığım :) 2009 Model Laguna III 1.5 DCI sahibi oldum ve aktif olarak buradayım. Bilişim sektöründe sistem uzmanı, matbaa makinesi teknisyenliği yaparak hayatımı idame ettiriyor aranıza İstanbul Bağcılar'dan katılıyorum. Daha detaylı hikayemi sonra yazarım :) heyecandan hızlı bir giriş yapmayı daha uygun buldum. Herkese iyi forumlar.

doctor

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun, aramıza hoşgeldiniz...

djcehennet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim. Hoşgördük.

ByDoDo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi hoş geldin aracın hayırlı olsun çok şekil bir araç Allah kaza bela vermesin.

doctor

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fotoğraflarını bekliyoruz...

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Hoşgeldiniz.

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Hayırlı, uğurlu olsun, ailemize hoş geldiniz, keyifli ve faydalı forumlar dilerim.:eyv

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ailemize hoş geldiniz, keyifli forumlar dilerim...

djcehennet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese teşekkür ederim. Allah hiçbirimize kaza bela vermesin. En kısa zamanda fotoğrafları yükleyeceğim malum şimdi ortalık karlı yağmurlu. Arabamı çok isteyerek aldım ve severek biniyorum. Araba kullanmayı ilk olarak yanlış hatırlamıyorsam 1973 model bir Toros ile öğrenmeye başladım ve bu güne kadar türlü çeşitli araba kullandım. (Babam eski oto alım-satımcısıdır) En lüks birçok araba modelini de kullandım ve kendime ait ilk arabam 1991 model bir Suzuki Swift 1.0L idi. Daha sonra bir şirkette çalışmaya başladım ve orada birkaç farklı araba kullandıktan sonra 1994 model bir Flash S aldım. O da çok hoşuma gitti fakat ilk aldığımda fazla incelemeden aldım. Farklı zamanlarda birçok sorun çıkardı ve son olarak kaportası sağ arka amortisör başından başlayıp taban ve birçok yerinde çürükler yayılmasından sonra bedava fiyatına bir oto tamircisine bıraktım. Sonraki süreçte 2011 model bir Chevrolet Cruze 1.6 benzinli bir araç kiraladım ve ondan da memnun kaldım. Kendi kendime bundan sonra alacağım araba mutlaka D segmenti olmalı dedim ve bir müddet sonra araba alacak şekilde maddi düzeyimi iyileştirince araştırmalarımda Laguna III'e rastladım zaten eskiden beridir Laguna I ve II'lere hasta olan bir insan olarak onları araştırırken ilanlarda Laguna III görünce işte benim arabam bu dedim! Ve sonrasında çok uğraştırdı temiz bir araba bulana kadar. Şükürler olsun ki şimdiki arabamı buldum ve Adana'da olmasına rağmen gittim aldım. Şimdi yeni arabamla mutluyum ve herkes bu araba nasıl bişeymiş niye şimdiye kadar hiç görmemişiz biz bunu diye hayıflanıyor. :D Arabama yapacağım çok şey var ama şimdilik biraz borcumu hafifletmem ve havaların düzelmesini beklemem gerekiyor. Hepinize iyi temennileriniz için çok teşekkür ederim. Herkese kazasız belasız sürüşler ve iyi forumlar dilerim.

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Ailemize hoş geldiniz keyifli forumlar :eyv