Yeni Clio 4 HB 1.5 90 Stop&start

cangrbz

Can GÜRBÜZ
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aykut bey, hayırlısı olsun aracınız-kazasız belasız kullanınız...

Aracınızı anahtar teslim nekadara satın aldınız acaba ? eller serbest durumu nasıl çok kullanışlımıdır, ayrıca yüksek hızlarda(80 km'den sonra) rüzgar sesi vs. gibi sıkıntılı bir ses oldumu ?.

Nacizane sorularımı yanıtlayabilirseniz, çok sevinirim.

Saygılar.

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Aykut bey, hayırlısı olsun aracınız-kazasız belasız kullanınız...

Aracınızı anahtar teslim nekadara satın aldınız acaba ? eller serbest durumu nasıl çok kullanışlımıdır, ayrıca yüksek hızlarda(80 km'den sonra) rüzgar sesi vs. gibi sıkıntılı bir ses oldumu ?.

Nacizane sorularımı yanıtlayabilirseniz, çok sevinirim.

Saygılar.

Öncelikle iyi dilek ve temennileriniz için teşekkür ederim. Aracı anahtar teslim zorunlu sigortası dahil 42 bine aldım. Arac 2012 yılının aralık ayı üretilen arac olmasından dolayı icon modelinin full versiyonu "dört cam otomatik, katlanır aynalar v.b." ses konusunda ben biraz rahatsızlık duygum, iç ortamda 110 120 km ile sehir halindeyken, ama bunu sattığım 2012 model ford fiesta titanıum aracımdaki ziebart arac ses yalıtımdan dolayı alıştığım bir sessizlik olabileceğini düşünmedim diyemeyeceğim. Bu sebepden dolayı aracı cumartesi günü eski aracıma yaptırdığım arac koruma "ses yalıtım, paslanmama garantisi, boya solmama garantisi, koltuk leke tutmama garantisi, hassas bölgelerın taşa, çizilmeye karsı olan jiletin ile kontol altına alınması konularını kapsayan genel bir bakıma sokturacağım.

Saygılarımla,

Aykut Karabulut

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı uğurlu olsun, güzel günlerde kullanın. Allah kaza bela vermesin.:eyv

cangrbz

Can GÜRBÜZ
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle iyi dilek ve temennileriniz için teşekkür ederim. Aracı anahtar teslim zorunlu sigortası dahil 42 bine aldım. Arac 2012 yılının aralık ayı üretilen arac olmasından dolayı icon modelinin full versiyonu "dört cam otomatik, katlanır aynalar v.b." ses konusunda ben biraz rahatsızlık duygum, iç ortamda 110 120 km ile sehir halindeyken, ama bunu sattığım 2012 model ford fiesta titanıum aracımdaki ziebart arac ses yalıtımdan dolayı alıştığım bir sessizlik olabileceğini düşünmedim diyemeyeceğim. Bu sebepden dolayı aracı cumartesi günü eski aracıma yaptırdığım arac koruma "ses yalıtım, paslanmama garantisi, boya solmama garantisi, koltuk leke tutmama garantisi, hassas bölgelerın taşa, çizilmeye karsı olan jiletin ile kontol altına alınması konularını kapsayan genel bir bakıma sokturacağım.

Saygılarımla,

Aykut Karabulut

Teşekkürler yaptığınız açıklama için. Valla ben İzmirde hangi renault bayisini aradıysam görüştüysem biri bile internetteki 2012 indirimli fiyatı olan 42.490 TL'den 1 kuruş aşşağıya inmediler. Neye göre bayiden bayiye değişiyor anlamıyorum.??

Tekrardan hayırlısı olsun aracınız, güle güle kullanın...

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Teşekkürler yaptığınız açıklama için. Valla ben İzmirde hangi renault bayisini aradıysam görüştüysem biri bile internetteki 2012 indirimli fiyatı olan 42.490 TL'den 1 kuruş aşşağıya inmediler. Neye göre bayiden bayiye değişiyor anlamıyorum.??

Tekrardan hayırlısı olsun aracınız, güle güle kullanın...

Bizim ticari araçlarımızı aldığımız yer olduğu için biraz daha özel bir indirim yaptılar..

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Anladım, ne olursa olsun güzel araç, parasını hakediyor... :eyv

Evet her geçen gün biraz daha ısınıyorum araca, stop&start konusunda size pedallara başmadığınız zaman devreye giriyor demiştim. yokuş yukarı bekleme sırasında boşa alıp, frene baslı durumdayken de devreye giriyor. Bunu ilave etmek istedim.

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

MaşAllah

Kazasız cezasız güvenli sürüşler..