Yeni Clio 4 Mağduru - v2

gkhnclk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar,<br><br>Yeni videomuzu da çektim, sıradaki videolarım bagaj kapağı sesi ile devam edicek (henüz servisin sürdüğü yağ etkisini yitirmediğinden şuan için ses yok)<br><br>Bu arada 10 bin km ye ulaştık, balatalarımız da fazlasıyla ötmeye başladı onun içinde 3. bir video çekicem.<br><br>

Rizeli Ramazan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu ses bendede var 8500km oldu benimde bununla alakalı yazılanları okuyorum servise de gitmedim sinirimi bozarlar diye. Müziği açıyorum ne yapayım

gkhnclk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu ses bendede var 8500km oldu benimde bununla alakalı yazılanları okuyorum servise de gitmedim sinirimi bozarlar diye. Müziği açıyorum ne yapayım

Hemşerim özellikle Rizelilere mi böyle satılyorlar acaba :) Walla abi başta bende canımı sıkmayayım ufak bişeydir şu bu diyordum, ama insanın sıfır aldığı araçta bu sesler canını sıkıyor. Ve bu daha başlangıç, arabanın tavanda emniyet kemeri ikaz lambasının önündeki plastikten bile ses gelmeye başladı, titreşim yapıyor. Hergün biyerleri gevşiyor arabanın resmen. Aldım ilk ay kapı sesi çıktı (önceki konumda var Yeni Clio 4 Mağduru - v1 diye arattır formda görürsün), sonra bagaj kapağından ses gelmeye başladı, sonra bu ses çıkmaya başladı, derken daha 10 bin km de fren disklerim belli belirsiz ötmeye başladı (belli belirsiz diyorum çümkü bazen damperli kamyon gibi ıslık çalarak yavaşlarken bazende ses kayboluyor), son çıkan sesimizde az önce dedigim gibi ikaz kemerinin önündeki plastikten gelmeye başladı.

Kısacası "Düşmanına Reno Tavsiye Et" sözünün kıymetini ve geçerliliğini öğrenmiş oldum.