Yeni clio 5 sahipleri

Blue Clio V

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun. Ben de yaklaşık 2 aydır 1.3 EDC kullanıyorum. Vites konumunu değiştirirken, sürekli frene basmak (Tüm otomatik araçlar için geçerlidir. Gösterge sizi yönlendirir frene basın diye ve frene basma simgesi yanar.) zorundasınız. Bunu yaptığınız halde stop ediyorsa, ya sorun vardır ya da bilmediğimiz bir ayarla oynamış olabilirsiniz. Start-Stop; klima yüksek ayardayken, motor henüz 90 derece sıcaklığa ulaşmamışsa, akü koruma gibi farklı etkenlerden dolayı devreye girmez ama gösterge tablosunda niye devreye girmediğini de yazar. Ör: Öncelik konfor, klima açık, start stop devre dışı diye belirtir ve devre dışı simgesi yanar.

Blue Clio V

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun. Ne renk aracınız? Aynı aracın demir mavi rengini kullanıyorum.

Cliofun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Demir mavi aldım.Çok güzel bir renk,umarım çizmezler:))

Blue Clio V

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Seramik kaplama yaptırdım. Hafif çizilmeye karşı korumalı en azından.

Cliofun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kalan yakıtla kaç km gidebileceğimiz bilgisini bulamadım.Bu konuda yardımcı olabilecek var mı?

clio5

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kalan yakıtla kaç km gidebileceğimiz bilgisini bulamadım.Bu konuda yardımcı olabilecek var mı?

Direksiyonun ustundeki sag taraftaki tuslardan hayalet gostergedeki verilerin gorunumunu degistirebiliyorsunuz, orada yakit verileri degisiyor, spor gostergeler var (hp/tork)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Blue Clio V

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benzin göstergesinin yanına denk gelen hayalet göstergenin sağ alt köşesinde yazan km. kalan yakıtla ne kadar gidebileceğinizi gösterir. Hayalet göstergenin sol alt tarafında ise toplam bugüne kadar kullandığınız km. yazar. Klasik göstergeye sahip olan araçlarında muhtemelen gösterge tablosunun ortasında yer alan yol bilgisayarı ekranında yazıyordur.

tuk1

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun güle güle kullanın yeni araca biz hasret kaldık

Cliofun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler bilgi ve dilekleriniz için.Sıfır araba almak benimde akkımda yoktu ama bu fiyatlar duracak gibi değil.Geçen sene haziranda fiyatını yüksek bulduğum fluenci 72 ye almıştım,şimdi olmuş 110.bileydim tüm paramı 2.el araçlara yatırırdım.Dünyada araba fiyatları düşerken bizde malesef tam tersi

clio5

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler bilgi ve dilekleriniz için.Sıfır araba almak benimde akkımda yoktu ama bu fiyatlar duracak gibi değil.Geçen sene haziranda fiyatını yüksek bulduğum fluenci 72 ye almıştım,şimdi olmuş 110.bileydim tüm paramı 2.el araçlara yatırırdım.Dünyada araba fiyatları düşerken bizde malesef tam tersi

Ben de iki yildir falan araba bakiyorum, acil bi ihtiyacim da yoktu lazim olunca babamin arabasini alabiliyorum istedigim zaman o yuzden cekingen davrandim biraz. Ne zaman bir arabaya niyetlenip sonra neyse ya simdi masrafa girmeyeyim deyip almadiysam o arabanin fiyati minimum 50% artti, bazilari iki katina cikti.

Baktim gitgide ikinci eller sifirdan da pahalanmaya basladi sektor sacma sapan yerlere gidiyor, bi yerden bu trene binmek lazim deyip aldim :)

Mart sonu aldim, sifira 1 mayista 5-6 bin lira zam geldi bile.. Kaldi ki simdi araba bulmak bile dert coronadan dolayi.

Kazasiz belasiz gule gule kullanin [emoji120]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi