Yeni clio 5 sahipleri

Esad1907

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar bende 450km lik tecrübemle sizleri biraz bilgilendireyim. İstanbulda yaşıyorum araç 1.0 otomatik rs line. Aracımdan son derece memnunun içi gayet tatminkar , malzeme kalitesi ,görünüş olarak gerçekten harika. Jantların 17 inç olması araca ayrı bir hava katıyor. Bundan önceki aracım skoda rapid idi. Ona nazaran küçük bir araba ama konfor olarak farkı yok. Yalıtım konusunda çok çok iyi araç oturaklı bir araç olmuş. Yakıt olarak ise uzun yol henüz yapamadım hep kısa mesafelerde kullandım ona rağmen 50 kuruşluk bir performans aldım o da bence iyi bir değer. Alacaklara kesinlikle tavsiye ederim. Önce ikinci el bir araç almayı planlıyordum ama fiyatları gördükten sonra binilmiş eskimiş araçlara o fiyatı vereceğime sıfır kokulu araç alırım diyip bu aracı tercih ettim , son derece memnunum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

expectopatronum

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bildigim kadariyla asıl fatura arac motor numarasi belli olduktan sonra kesilebiliyor. İlk alirken sadece şase numarasi belli oluyor siparisi şase numarasından veriyorlar. Araç üretilince motor nunarasini bayiye söylüyorlar bayide o numaraya gore ilk vergisini yatirip faturasını kesiyor. Benim aracin motor numarasi gecen cuma belli oldu fatura kesildi. Evet bugün banada bilgi geldi ben touch paketini aldım bugün 12000 zam geldigini soylediler. Siz kaca aldiniz bilmiyorum ama umarim karli çıkarız

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı olsun bu arada ben de proje olarak joyu parça parça toucha dönüştürmeyi planlıyorum bakalım. Koltuk döşemesi bile fermuarlı çıkıyor. bayağı kendi kendine yükseltilebilecek bir model olmuş gerçekten

Esad1907

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araç ile ilgili keşfettiğiniz yada öğrendiğiniz ilginç özellik var mı arkadaşlar , yada kumandasıyla alakalı otomatk cam açma kapama vs

expectopatronum

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araç ile ilgili keşfettiğiniz yada öğrendiğiniz ilginç özellik var mı arkadaşlar , yada kumandasıyla alakalı otomatk cam açma kapama vs

Cvtyi boşa alıp el frenini çektikten sonra parka alınması gerektiğini öğrendim geçen yoksa uzun vadede kayışta sorun çıkıyormuş. Gerçi elektronik park frenleri nasıl bilmiyorum ama onları da boşa alıp sonra park freni çekmekte fayda var

eaglemania

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cvtyi boşa alıp el frenini çektikten sonra parka alınması gerektiğini öğrendim geçen yoksa uzun vadede kayışta sorun çıkıyormuş. Gerçi elektronik park frenleri nasıl bilmiyorum ama onları da boşa alıp sonra park freni çekmekte fayda var

Touch modelinde kapi kilitlenince aynalari otomatik kapatmiyor degil mi arkadaslar.

Esad1907

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bildiğim kadarıyla touch pakette de kapanıyor aynalar.

expectopatronum

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bildiğim kadarıyla touch pakette de kapanıyor aynalar.

Yok kapanmıyor katlanır aynalar sadece iconda. touch paket büyük jant,daha güzel dokulu koltuk ve direksiyon, multimedya ekran ve krom parçalar getiriyor ve en önemlisi arka camları elektrikli [emoji16] Çok eleştiriyorlar bu manuel cam olayını da eski arabamda elektrikliydi arka cam toplamda yirmi kere açmamışımdır 3,5 yılda bu nedenle pek de sorun görmüyorum.

Son düzenleme:

eaglemania

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yok kapanmıyor katlanır aynalar sadece iconda. touch paket büyük jant,daha güzel dokulu koltuk ve direksiyon, multimedya ekran ve krom parçalar getiriyor ve en önemlisi arka camları elektrikli [emoji16] Çok eleştiriyorlar bu manuel cam olayını da eski arabamda elektrikliydi arka cam toplamda yirmi kere açmamışımdır 3,5 yılda bu nedenle pek de sorun görmüyorum.

Bejcede arka camlar yerine aynalari kapanir yapsalardi daha iyiydi. Lpg konusunu arastiran var mi arkadaslar? Yurtdisinda 1.0 vct icin lpg versiyonu tanıtılmış yani lpg uyumlu motorlar ama biz tabi garantiden cikmasin diye 3 yil taktiramicaz.. belki reni servisleri LPG dönüşümü yapar doye bir umut var icimde garanti olarak

expectopatronum

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bejcede arka camlar yerine aynalari kapanir yapsalardi daha iyiydi. Lpg konusunu arastiran var mi arkadaslar? Yurtdisinda 1.0 vct icin lpg versiyonu tanıtılmış yani lpg uyumlu motorlar ama biz tabi garantiden cikmasin diye 3 yil taktiramicaz.. belki reni servisleri LPG dönüşümü yapar doye bir umut var icimde garanti olarak

1.0 lpg otomatik yapılmıyor diye biliyorum fabrika çıkışta Polonya galerisi videosunda görmüştüm Manueldi araba. Çok fazla yakan bir araç değil aslında yine de garantiden çıkınca düşünülebilir. Aldıktan sonra Bir ay içerisinde garanti uzatabiliyoruz isterseniz 1600 lira civarına iki yıl bilginiz olsun

expectopatronum

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben bu ara kaplamacı arıyorum film için aracın rengi demir mavi çizilince çok sırıtır uzun süre de kullanmayı düşünüyorum. Renault araçların boyaları biraz kolay deforme oluyormuş diye duydum şeffaf film kaplatan veya seramik yapan bilgi verebilirse çok güzel olur