Yeni Clio Saat Ayarı

srknzfr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
katalog aynı zamanda JOY paketli araçlar için yani ekransız araçlar için de hazırlanmış çünkü =) o araçlarda ekran olmadığı için göstergede saat mevcut

dodi

Doğan ÖZDEMİR
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Katalog da konsolda derece ekranına geldiğinizde yön tuşlarından birine 3 sn. basılı tutun diyor ve saati ayarlayın yazıyor bende bastım 3sn. kadar sonra yön tuşlarına tekrar bastığımda sanki bir ayar yapıyormuş gibi oluyor ve öteki konsol ekranına geçmiyor sürekli 2-4 defa bastığında geçiyor sanki orda bir ayar yapıyormuş gibi sizde deneyin bence ama saat gözükmüyor :))

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Kataloglarda bütün modeller için ortak bilgiler yazar,arkadaşların dediği doğrudur...:eyv

mhurat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende O Kadar Çok Uğraştım Bişeyler Yaptım Ama Yok Olmadı... Arkadaşın Dediği Gibi Katologlar Standartdır Her Araç İçin.Ama Araba Paketlerinde Değişiklik Gösterebiliyor Demekki.

dodi

Doğan ÖZDEMİR
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler

Hattori

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Konuyu hortlatıyorum ama bu doğruysa gerçekten çok ahmakça bir iş!
nasıl bir mantık anlamak da mümkün değil! Sen git R-Nav'ın sağ üst köşesine bir kadar bir saat koy, ön paneldeki ısı gösteren yerin yanını boş bırak!! Sonra da ncap'ten 5 yıldız al!
saate bakmak için R-Nav'daki bit kadar yazıyı okumaya çalışırken insan küçük büyük kaza yapabilir?!
insan gerçekten hayret ediyor...
Minibüs şoförlerinin yaptığı gibi; gidip bir dijital saat alayım ben iyisi mi!!!

Hattori

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok enteresan. Forumda ilgili yerde saate ihtiyaç duyan bir ben varmışım! :)
Evet arkadaşlar ısı göstergesinin altında koca bir boşluk var, kılavuzunda saati Nasıl ayarlayacağımızı anlatmışlar; ancak mümkün değil bu. Nav'ın sağ üst köşesindeki bit kadar saat göstergesi de çok kullanışsız.
yok mu bunun bir çözümü!? :sinirli