Yeni clionun renginde kararsızım

efkanyildirimm

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle herkese merhaba. Yeni makyajlı clio satın aldım. Kampanya ile aldığım için haziranda teslim edilcek araç. Yoğun kırmızı rengini seçmiştim fakat bugün normal kırmızı rengini gördüm ve gözüme baya güzel gözüktü. Sizin tercihiniz ne olurdu bana bi destek çıkıverin kararsız kaldım.
Yoğun kırmızı:
YDO82Z.jpg
Normal kırmızı:
nRJ9PM.jpg

İSMAİL 54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iki ayrı rengi yok diye biliyorum ben. makkajlıda değiştiyse ayrı konu. resimdekiler biri güneşte biri gölgede bence aynı renk ikiside. bizimkiler alev kırmızı diye geçiyor.

efkanyildirimm

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iki ayrı rengi yok diye biliyorum ben. makkajlıda değiştiyse ayrı konu. resimdekiler biri güneşte biri gölgede bence aynı renk ikiside. bizimkiler alev kırmızı diye geçiyor.

makyajsız versiyonunda sadece alev kırmızı vardı. Fakat makyajla birlikte 3-4 yeni renk daha geldi. Onlardan biriside yoğun kırmızı yeni lansman rengi.

İSMAİL 54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
öğrenmiş olduk eyvallah.

clio2017

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
koyu kırmızı direkt kan gibi beni pek açmamıştı.. ben yeni gelen renklerden titanyum grisini seçmiştim.. güzl renk ben memnunum(megane ın reklamında kullanılanrengin aynısı..clioda da mevcut.. hafif mavimsi füme)

sntrk61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle herkese merhaba. Yeni makyajlı clio satın aldım. Kampanya ile aldığım için haziranda teslim edilcek araç. Yoğun kırmızı rengini seçmiştim fakat bugün normal kırmızı rengini gördüm ve gözüme baya güzel gözüktü. Sizin tercihiniz ne olurdu bana bi destek çıkıverin kararsız kaldım.
Yoğun kırmızı:
YDO82Z.jpg
Normal kırmızı:
nRJ9PM.jpg

captur almasaydım kırmızı clio bakıyordum ve servisin söylediği kırmızı kahverengi gri alma hiçbir şekilde kaza sonrasında boyanınca boyası tutmuyor.nacizane paylaşmak istedim.Saygılar.

efkanyildirimm

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kırmızı istiyordum kırmızıdan vazgeçmem de işte alev kırmızı mı yoğun kırmızı mı ikilemde kaldım. Fikirleriniz ve verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim

doktoritsa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
koyu renk daha güzel duruyor zaten ilk anda içinize o sinmiş heralde

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben yoğun kırmızıyı canlı gördüm.Alev kırmızı kadar parlamıyor.Şahsen alev kırmızı seçerdim.Titantum gri de fena durmuyor ,canlı görmedim.

Makyajlı Captur daki atacama turuncu rengi gibi seçenekler olsa iyi olurmuş.

Son düzenleme:

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Allah gönlüne göre versin.:eyv